Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi és nő közti szoros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő közti szoros barátság és kezdődő szerelem közti különbség jelei?

Figyelt kérdés

2019. febr. 13. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Na ez engem is érdekel.
2019. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ha pl már kettesben elmentek mondjuk nyaralni és szex is van...az már több mint barátság.
2019. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Heti egynél több találkozás kettesben.
2019. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A férfi részéről tapasztalható jelek érdekelnének, ha tovább akar lépni a barátságon.
2019. febr. 13. 10:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Randira hív.
2019. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Volt már kettesben program, amire a pasi hívott el, de nem volt kimondva konrétan, hogy randi, tehát nem tudom, hogy simán baráti program volt-e vagy randi.
2019. febr. 13. 11:03
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Sok érintés. Sok egymás szemébe nézés. De ehhez te is kellesz. Ha nem egyértelmű, kérdezd meg, hogy ez most baráti találkozó vagy randi. Nincs ebben semmi szégyen.
2019. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
A kettő között nincs különbség, ugyanis nincs férfi és nő között barátság. Az egyik fél mindig többet akar barátságtól, és sokszor csak a jó alkalomra vár.
2019. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a randi. És kimondja, ha akar is valamit. A többit csak a mésik fél akarja jelnek hinni. Nagyot lehet így pofára esni. Inkább kérdezd meg, mert valaki csak tényleg barátkozik.
2019. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%

Kerdezz ra. En negyszer estem igy pofara, mert hittem a jeleknek.


Amit meg tehetsz, az az, hogy kicsit visszaveszel. Nem keresed, hagyod, hogy o menjen utanad. Plusz konkretan berakod a baratzonaba. Ezzel talan raebresztheted, hogy mit is erez irantad.

Ha barat, akkor minden marad a regiben. Viszont, ha tobbet erez irantad, akkor 100%, hogy zavarni fogja, hogyha mas pasikkal flortolsz es neki beszelsz roluk.

Tudom, nem szep jatszmazni, de ha belegondolsz, soha senkinek nem kell az amit eletesznek es elerhato 24/7

2019. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!