Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-35 éves férfiak! Várnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 éves férfiak! Várnátok házasságig a szexszel, ha a szűz barátnőtök azt szeretné?

Figyelt kérdés
Ha nem, meddig várnátok maximum?

2020. márc. 19. 15:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem házasodok elvből így nem. De egy keveset várnék, persze csak ha érdemes rá. F/26
2020. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%
ki van zárva. Megette a fene az egész házasságot, ha kiderül, h marhára nem illünk össze szexuálisan. 1 hónap még oké, de ezt az egész szex meg szüzesség dolgot nem kellene piedesztálra állítani ősrégi szokások miatt...
2020. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Ki van zárva. Addig várnék ameddig ki nem alakul a bizalom.
2020. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
68%

Nem azzal van baj, hogy várni kell, mert például ha nem áll rá készen vagy valami egészségügyi problémája van, szívesen várok, nem vagyok annyira kangörcsös...


De az ilyen házasságig nincs szex és társai típusú idióta agymenések meg dogmák, meg idétlen játszmák olyanok a szememben, hogy azonnal kiábrandulok. Ilyet csak egy igazi ostoba nő csinál. És neki sem jó.

2020. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
9%
Addig orál és popó.
2020. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%
Én csak vallásosoknál láttam ezt a viselkedést, azokat meg kerülöm mint a tüzes vasat szóval esélytelen.
2020. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
43%
Maximum nehany hónapot. A szex fontos része a kapcaolatnak! :)
2020. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%
Kizárt. Voltam olyan lánnyal, aki szűk volt nekem. Ez nekem annyira nem is lett volna gond, viszont neki vagy fájdalmat okoztam vagy hatalmas küzdelmek árán tudtam farokkal rendesen elélveztetni, mert minden koncentrációmra szükség volt, hogy ne menjek el 3 perc után, nála hamarabb. Ha ő nem érdekelt volna, akkor önmagában nekem nagyon jó volt a szorítása, csak ez hosszú távon eléggé korlátozza a dolgokat az ágyban. Bár kicsi az esélye, hogy valaha szűz lányba botlok, de ha megesne rá heteket, hónapokat is várnék. Persze azért egy idő után valami petting legyen. Nem szűzre ismerkedés tempójától függően heteket, de mivel ha ismerkedünk egy ideje valószínűleg be is jövünk egymásnak, akkor meg ne húzzuk ezt feleslegesen.
2020. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
48%
Itt nemcsak varakozasrol, de komplett zsakbamacskarol van szo. Isten ilyet senkinek nem kivan, nem ez a josag.
2020. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
85%
Nő vagyok, csak egy tanács. Ne olyan férfit keress, aki "a kedvedért" vagy "a kérésedre" vállalja ezt a dolgot, hanem olyat, aki szintén erre vágyik, ezt tartja helyesnek akármilyen okból.
2020. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!