Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-35 éves férfiak! Várnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 éves férfiak! Várnátok házasságig a szexszel, ha a szűz barátnőtök azt szeretné?

Figyelt kérdés
Ha nem, meddig várnátok maximum?

2020. márc. 19. 15:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
46%
Nem, 1 hónap max. A szexuális élet a kapcsolat része, anelkul csak ovoda. Ha ovinagycsoportot akar, keressen valami luzert, vagy fogadja el a nyitott kapcsolatot.
2020. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
63%
Nőként válaszolok: mit fog csinálni a kedves hölgy, ha az esküvő után kiderül, hogy minimálisan sem passzolnak szexuálisan? Évi 1 szex lesz, akkor is csak gyerekcsinálás miatt? Tényleg ilyen életet szeretne magának?
2020. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%
Felolvastam a férjemnek a kérdést, és másfél perce hangosan nevet.
2020. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
68%
Vàrnèk, vallàsi okbòl, szerintem ez akkor működik, ha a pàr mindkèt tagjànak egyformàn fontosak a hitelvek, ès meg lehet beszèlni szex tèmàt, igènyeket, ès ebből rà lehet jönni, hogy kèsőbb működni fog-e?
2020. márc. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

És ha végül kiderül évek után hogy nem jo a szex egyik félnek sem vagy legalább is a nőnek nem akkor mivan??? Ez nagyon meggondolatlan dolog!!! Amugy mar bocs de egy 23+ személynek nem kell várnia többet mint max 2-3 honap!!! A szex egy nagyon fontos dolog a hosszu párkapcsolatban szoval ennél többet nem érdemes várni aki ki bír 1-2 hónapot szex nélkül az mar tényleg komolyan gondolja!!! Hidd el!

Én a lehető legkomolyabban gondoltam a barátnőmmel ő is velem (a munkája miatt nincs neki 24/nap szabad ideje szoval pár dolog miatt nagyon meg kellett neki is gondolnia!) és még is 2-3 hónapnál tovább mar nem bírtam mert nagyon kívántam ő is már idejének érezte (egyikünknek sem volt eddig semmilyen féle kapcsolata szűzek voltunk)

Annyi hogy nem vagyunk 25+ évesek

De a lényeg 1-3 hónapnál tovább nem lehet várni! Aki nem gondolja komolyan az nem fogja tudni kibírni 2-3 hétnél többet!

2020. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!