Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogy veszitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy veszitek ha a barátotok más lányokkal is beszélget?

Figyelt kérdés
Nem flörtöl meg ilyesmi, csak néha beszélget régebbi lány osztálytársával, vagy lányokkal akikkel együtt dolgozik. Ez nektek okot ad féltékenységre?

2020. márc. 19. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
NORMÁLIS lánynak ez nem lehet gond.
2020. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
17%
Neki nem szabad, nekem lehet másokkal beszélgetni. :) Kölcsönös bizalomnál ez nem okoz gondot.
2020. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Miss Endzsi ***** válasza:
87%
Megkeserül az, akit az ilyen nyomaszt.
2020. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Teljesen normális ha beszélget másokkal is legyen az férfi vagy nő. Én is beszélgetek fiúkkal, és nincs ebből sem féltékenység
2020. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk lavór próba van.
2020. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha csak jóban vannak és ezért néha beszélnek, az egyáltalán nem zavar
2020. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy tiszteljük egymást a párommal, meg minden happy - akkor eleve ez a normális. Gáz is lenne, ha nem tudna szóbaállni semmilyen másik nővel...
2020. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen szintu feltekenykedes mar beteges.
2020. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajom vele. Szeretem ha nem zárkózik el a régi ismerőseitől meg nem állít be hárpiának aki ennyit se enged. Én is beszélek régi ismerősökkel nemtől függetlenül. (Kettőnk közt legyen mondva azért egy picit fúrná az oldalamat mert voltak érdekes beszélgetései egyszer amit véletlen láttam és kiakadtam de alapvetően nem zavar/t soha)
2020. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!