Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az, hogy szomorú lettem, amikor a volt barátom képét, pólóját megtaláltam takarítás közben? Én szakítottam vele 7év után, mert nem bírtam elviselni ahogyan viselkedett velem.

Figyelt kérdés

Azóta már nekem is van új párkapcsolatom, boldog vagyok vele. De elszomorodtam, amikor a képet láttam. Nagyon csúnyán beszélt velem, semmibe nem nézett, nem tisztelt semennyire, a porba taszított. Én pedig kimondtam a végét.

Neki a szakítás után 1!! héttel volt már más nője. Miért vagyok ekkora hülye?


2020. márc. 22. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Normális, nem vagy hülye. Abúzív kapcsolatban voltál, hiába rombolt le teljesen, egyfajta addikciót is kialakított benned. Ez egy nagyon bonyolult pszichés helyzet, mert kialakul egy traumás kötődés a bántalmazóval, ami a logikának eléggé ellentmond. A lényeg hogy légy büszke magadra hogy sikerült kijönnöd belőle és jól alakult az életed.
2020. márc. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem normális,hogy ilyen ritkán takarítasz.
2020. márc. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Normàlis a nagyja. A nemnor.àlis része az az, hogy tudod, neki mikor lett nője. Ha megnyugtat, az a nője 95%os valószínűséggel a szakítàsotok előtt màr megvolt.
2020. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Miért vagyok ekkora hülye?"

Ezt neked kell tudnod, én is szeretném tudni. A nőkre jellemző, hogy szeretnek rossz párkapcsolatban maradni. Talán, mert izgalmas számunkra, és folyton adódnak új problémák.

Azokat pedig lenézik, akik szeretnék és jók lennének hozzájuk.

2020. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!