Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább egyedül, mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy rossz kapcsolat csak felőröl.
2020. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Nem olyan rossz, ha megtanulod élvezni az egyetlen ember társaságát, akit nem tudsz lerázni halálodig:P
2020. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert csak hisztiznél, és kínlódnál, morcos lennél, sok esetben rossz kedvű, vagy állandóan ilyen oldalakon panaszkodnál
2020. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze.

Minden ember kizárólag a saját boldogságáért felelős.


33N

2020. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen. Boldog és kiegyensúlyozott vagyok egyedül. Néha persze hiányzik, hogy legyen valakim, hiányzik az intimitás és a szex is, de nem vagyok boldogtalan. A tönkrement házasságomban évekig az voltam, mert képtelen voltam kilépni. Most százszor jobb.
2020. márc. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit #3 írt, pontosan azt tapasztaltam egy rossz kapcsolatban. Előtte nem értettem egyet ezzel a gondolattal. Úgy voltam vele, hogy fiatal létemre évekig egyedül lenni, az elvileg legszebb éveket így tölteni?! Na nem, hát annál bármi jobb. Aztán megtanultam a leckét...

Még 30 sem vagyok, de már 6 egyedül töltött évnél tartok. Az idő előrehaladtával egyre inkább úgy vagyok vele, hogy még egy randi erejéig sem tudok elviselni magam mellett olyat, aki nem vonz vagy más problémám van vele, nemhogy egy kapcsolatban.

2020. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!