Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt férjet, feleséget hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt férjet, feleséget hogy mutatsz be valakinek? Ő XY, az exem, vagy?

Figyelt kérdés
Én azt degradálónak érzem. Oké, hogy megmondod a nevét, de mit tennél hozzá? Barátom, barátnőm, vagy csak simán ő itt Józsi / Erzsi?
2020. márc. 26. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán a nevén szoktam bemutatni embereket, a kettőnk közötti viszonyhoz nincs másoknak. Mivel volt férj, így erről a közeli ismerőseim nyilván tudnak, és ismerik, másoknak meg nem kell tudni, hogy a volt férjem. Amúgy a legjobb barátomként hivatkozom rá, ha valamiért ez fontos.
2020. márc. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányom apja.
2020. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak a neve bőven elég.

Nem kell amúgy se mindenkinek mindent az orrára kötni.

2020. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek mutatod be bárkinek? A gyerek anyja/apja. pont. nektek már nincs közötök egymáshoz,ha ő akar bemutatkozni valakinek akkor majd be fog,jobb esetben felnőtt ember.
2020. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért kell bemutatnom az illetőnek. Ha a bemutatásban fontos, hogy ő a volt férjem, akkor "volt férjem". Ha az a fontosabb, hogy a gyerekem apja, akkor "a gyerekem apja". Ha egyim sem fontos, akkor a neve, és ha rákérdeznek, hogy honnan ismerem, akkor megintcsak "volt férjem". Azért jobb esetben a volt férj/feleség nem egy 1-2 éves tinikapcsolat vagy egyéjszakás dugópartner, hogy exemként nyilatkozzam róla.
2020. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!