Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti az amazon nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti az amazon nőket szeretitek inkább, vagy finom kis visszafogott lányokat?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%

Feleségnek utóbbit, szeretőnek előbbit!

21 F

2020. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%

Igazából helyzettől függ. Jelenleg egy végtelenül kedves, szende nő a feleségem, de mellette a szeretőm akit tartok, ő ennek a szöges ellentéte :))

32 F

2020. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom a feleséged hogy ilyen gerinctelen ember vagy. Ez minden csak nem szeretet.
2020. márc. 28. 14:46
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 feleségnek miért nem jó egy amazon nő?


Szerintetek lehet egyszerre amazon és szende visszafogott is valaki? Végülis ez egy álomfeleség lenne nem?

2020. márc. 28. 14:47
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Baratnonek is feleségnek is a finomabb visszafogottabb nők a jok

De nálad mit jelent a visszafogott szellemileg vagy testileg?

2020. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát.. Én például tudok nagyon visszafogottan is viselkedni de elég temperamentumos vagyok.. Szóval nem olyan lány vagyok, aki díszeleg a párja oldalán és csendes, alig szól valamit, hallgatag stb..

Persze nem minden visszafogottabb lány ilyen, de sok ilyet látok. Ez a "bocs hogy élek". Én viszont olyan vagyok, hogyha kell kinyitom a szám, és igenis odaszolok a másiknak ha nem tetszik valami. Persze az is számít, hogy milyen stílusban. Nem utolsó sorban pedig nem igazán az az egy helyben fekvő típus vagyok az ágyban hanem eléggé tüzes..


Legyszi ne kezdjen el senki privát üzenetet küldeni mert nem tarskeresesben vagyok itt.


Na szóval számomra az Amazon nő az olyan, aki amellett, hogy anya, feleség, védelmező, harcias, amellett tudja a dolgát az ágyban is.


Egyébként egy dolgot nem értek.. Sokszor azt hallom, a férfi egy szende feleséget szeretne, de szeretoben egy amazont, ahogy itt is írta valaki..

Miért ne lehetne egy feleség mindkettő?

2020. márc. 28. 15:03
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

Oke na nálam a visszafogott azt jelenti hogy nem fekszik ossze akar kivel és nem ugy öltözködik mint az utca sarkán levő prostituáltak! Egy nő legyen nő ne pedig lotyó! Nálam ezt jelenti a visszafogott!

Az hogy most szemelyisegre milyen az eltérő meg kinek mi jon be barátnőm is néhol ilyen nagyon csendes szótlan máskor meg hangos éles

Mondjunk nekem mindig elmondja a véleményét amit szeretek is mert igy jo a kommunikáció

2020. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
csak es kizarolag a visszafogott nem odegbetegeket
2020. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az amazon még nem egyenlő az idegbeteggel :D
2020. márc. 28. 15:24
 10/19 anonim ***** válasza:
Egy arany középút nem választható opció? Ez a két szélsőség annyira nem jó. Egyensúlyban kell tartani a dolgokat. A "visszafogottak" egy része sajnos olyan mint a képmutató állandóan színészkedő öregasszonyok, míg az "amazonok" többsége idegbeteg, heves vérmérsékletű akivel lehetetlen hosszabban beszélgetni, mert mindig egy "rage" a vége, mert "éppen felhúzta magát".
2020. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!