Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti az amazon nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti az amazon nőket szeretitek inkább, vagy finom kis visszafogott lányokat?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 14:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szerintem egy nő tudja, hogy hogyan viselkedjen a nagyközönség előtt, de azt is tudja, hogy otthon az ágyban hogy smint.. :D
2020. márc. 28. 15:45
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

Ha muszáj választani, akkor az amazont. Szeretem a határozott, erős nőket, akik meg tudják magukat védeni és ki tudnak állni magukért. Jellemzően vagányabbak és jobb a humoruk is.

A visszafogottak annyira meg akarnak felelni a pihepuha nő képének, hogy kimegy belőlük az élet is. Többségük gátlásos és visszaránt másokat is abban, hogy felszabadultan szórakozzon a társaságában.

2020. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én a finom kis visszafogottat nem úgy értelmeztem, hogy erkölcsös. Egyszerűen csak az a béna csajos csaj, aki meghal, ha sáros lesz a cipője és befogja a fülét, ha disznó viccet hall. Na az ilyen nők nem kellenek.
2020. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
És általában a visszafogott csajok a legalamuszibbak. Ők a legnagyobb ringyók és ők dugnak félre elsőnek, mert csak így merik megélni a valós énjüket, amit a kirakat kedvéért visszafojtanak. Tipikus simulékony, nyájas babalányok, akikről senki sem hinné el, hogy milyenek. Utálom az ilyen nőket. Tüsszenteni sem tudnak rendesen.
2020. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Visszafogott. Egy nő nekem ne káromkodjon, meg ne csapkodjon, mert hamar kiadom az útját.
2020. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Itt súlyos félreértések vannak.. Azt hiszed egy kis visszafogott tünemény otthon nem tud hisztizni? :D inkább ott adja ki magát.. Durva lenne, ha még otthon se szolalna meg.


Amúgy mindent mértékkel. Szerintem az arany középút, ha tud viselkedni, de azért határozott.

2020. márc. 28. 16:22
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne egy ilyen barátnő (amazonra gondolok), mert legalább lenne mit tanulnom tőle.
2020. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Akiben a kettő egyesül. Társaságban normális, kedves, kicsit visszafogott, kettesben vad.
2020. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
49%
Mások előtt, társaságban utóbbi, otthon ágyban előbbi legyen.
2020. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!