Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a párod sokszor nem aludna éjszaka ezért unalmában sokszor finom sütiket, tortákat, pogácsákat alkott reggelire?

Figyelt kérdés
Például sokszor lenne reggelire házi kakaós vagy fahéjas csiga vagy akár túrós rétes, esetleg valami torta. :D
2018. szept. 8. 22:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Pont jó lenne. Mivel én sem alszok csak hajnaltól, már sütés után el is fogyna.
2018. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Hát én azért aggódnék, hogy miért nem alszik, biztos rákérdeznék, de a kajának örülnék :D
2018. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

Nem örülnék, mert nem eszek ilyeneket naponta, mert disznó lennék, tehát vagy belőle lenne előbb-utóbb disznó, vagy pazarolná a pénzt ahelyett, hogy lefeküdne és becsukná a szemét.

N

2018. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Csodálkoznék, hogy megtáltosodott?(még egy tojásrántotta se megy neki, pedig tanítgatni próbáltam):DD
2018. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem örülnék, meet nagyon édesszájú és hízékony vagyok. Alapjáraon is nehéz ellenállnom az édességnek, ezért nem is veszek otthonra, mert ha ránézek, már attól is hízom. Ezért úgy érezném, a párom nem figyelmes velem és nem támogat abban, ami számomra nehéz, hanem még meg is nehezíti a dolgom.
2018. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

hát ha kis adagot csinálna, akkor örülnék a kajának, meg a friss reggelinek.

viszont ha nagyon nem lenne normális az alvása, nem aludna kb semmit, akkor mondanám hogy menjen orvoshoz.

ja és ne hangoskodjon, mert én viszont akarok aludni.

2018. szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
A nagymamámra emlékeztetne. Neki ez a szokása, ha nem tud éjszaka aludni, akkor nekiáll sütni.
2018. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Fúúú, de örülnék neki!
2018. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
49%
Én se tudnék,megenném reggelre a fél hűtőt,de akkorse lennék disznó...
2018. szept. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha ennyire unatkozik és ráér éjszaka, menjen péknek.
2018. szept. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!