Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyugodtan kritizáljatok, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugodtan kritizáljatok, most kritikát akarok, amennyiben megérdemlem. Nem tudom, hogy jogos-e a bajom, vagy önző vagyok. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hogy a barátom heti 1X maximum 2 órát videojátékozik egy haverjával, csak a haverja miatt. Amúgy nem játszana, de a haver panazskodik, a szemére hányja, hogy hanyagolja őt (tinikorban évekig játszottak RENGETEGET). A kapcsolatunk friss, nincs még 1 év se, de nemsokára lesz. Távkapcsolat egyelőre, de komoyl kapcsolat, VISZONT most a korona miatt meg nyáron együtt lakunk (hónapokig).
2020. márc. 28. 22:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Neki hála égnek nem mondtam."


Kérdező, nálad hatalmas gondok lehetnek. Mi az hogy hála égnek nem mondtad? Mi az hogy nem ismerem be hogy hibázom vagy rosszul látok valamit és elnézést kérek? Onnantól pedig figyelek arra hogy megtudjam neki adni azt az időt amit szeretne, hisz nem abból áll egy kapcsolat hogy téged kell minden pillanatban szolgálni.

2020. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

7/24 össze vagytok zárva és van heti két órád, amit 100%ban magadra fordíthatsz.

És ez baj???

2020. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Most komolyan? Heti 1x 2 órát sajnálsz tőle???!!!!!! Oke hogy most nagyon meg a rozsaszin kod de tedd tul magad ezen az érzésem mert ez tényleg semmi!!! Amugy arra nem gondoltál hogy beszélsz harmadikba? Ez most furán jött ki de a játékra ertem 😂😅 gondolom ez egy online játék amit többen is játszhatnak egyszerre
2020. márc. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

Neki a haver egy érzelmi kötődés, a játék pedig egy kis közös szokás nekik. Szerintem ezzel nincs gond. Olyan, mintha neked is lenne egy jó barátnőd és beülnétek heti 2 órára valahova pletyizni vagy körmöznétek vagy nem tudom, mit csinálnak a csajok.

Szóval, szerintem ne parázz, engedd el a dolgot. Esetleg nézz meg közben egy filmet, menj el sportolni vagy ilyesmi.


És óriási pacsi, hogy végre valaki vállalta a kritikát. Itt minden kérdező inkább veszekszik az emberrel és mindenki rossz. A kritikára meg mindenki berág.

2020. márc. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1-2 óra egyáltalán nem sok. Az én férjem is játszik néha az egyik szintén házas kollégájával online, semmi gond ezzel. Heti 1-2 óra nem hiszem, hogy a kapcsolat rovására megy.
2020. márc. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

168 órából 2öt a haverjára szán

marad még 166 órája másra

mi ebben a rossz?

2020. márc. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!