Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, számotokra melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, számotokra melyik a bántóbb, ha egy nektek tetsző férfinak maximum szexre lennétek jók, vagy ha még arra sem?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Általánosságban véve nekem bántóbb, ha még arra sem, de csak egy hajszálnyival. Ha valakivel tartósabb kapcsolatban reménykedek, akkor igazából teljesen mindegy, hogy csak szexre, vagy még arra sem kellenék, mindenképp rosszul fogom érezni magam, nem igazán van különbség.
2020. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Első jól írta, nekem is egy picit rosszabbul esne, ha még arra sem kellenék.
2020. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Valóban jól írta az első. Hozzátéve, feltéve ha megmondja, hogy csak szex lehet, többre ne számítsak.
2020. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért tisztázzuk, hogy baromi nagy különbség, hogy miért nem akarna lefeküdni velünk.

Ha azt mondja/gondolja, hogy kapcsolatban nem vállalna fel, de szex az mehet (mert ott nincs felelősség, stb), azt a legaljának tartanám. Sajnos ilyenből van a legtöbb. Itt semmiféle tiszteletről nem beszélhetünk, és nincs is tekintettel a nő érzéseire.

Ha kiderülne, hogy annyira nem tetszem, hogy hozzám sem érne, persze, rosszulesik, de van ilyen, ebben nincs semmi olyan, amit az ember magára vehet. Ízlés kérdése, ami nem szabályozható.

Aztán ott a harmadik eset, amikor kapcsolat nem jöhet szóba, de azt gondolja, hogy azért lefektetne szíve szerint, viszont van benne annyi gerinc és tisztelet, hogy a másik érzéseit figyelembe véve inkább arról is lemond. Ezt nagyra tudom becsülni.


Tehát nekem a legelső eset esne legrosszabbul.

Mellesleg, attól, hogy felpróbálna a srác titokban vagy kötöttségek nélkül, az nem jelenti, hogy tetszel. Viszont üríteni jó vagy.

2020. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Háááát nem nagyon értek egyet, nekem ezerszer sértőbb, hogy egy getziadagot azért megérdemelnék.
2020. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak szexre. Az nagyon megalázó számomra, sokkal megalázóbb, mintha valaki nem akarja kisajtplni belőlem az utolsó csepo hasznot is magának, mielőtt elküld, hanem egyszerűen csak tiszteletben tartja, hogy én szeretetre és kapcsolatra vágyom és azt mondja, hogy ő most erre nem.
2020. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Számomra a "szexre jó vagy" bántóbb.

Azon könnyebb túllépni, hogy nem jövök be neki. Azon sokkal nehezebb, ha amúgy ég dugást megérek neki, de ennél többre nem tart.

2020. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, ne kelljek inkább még arra se, mint hogy 1-2 menetre ki legyek használva. Szóval nekem az első bántóbb.
2020. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!