Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek hogy esik az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek hogy esik az, amikor azt mondják, hogy "nő vagy ezért főz, moss, takaríts"? Szexista dolog ilyet mondani?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 15:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
9 Ez is hulyeseg. Eleve milyen ember nyit azzal ismerkedest, hogy felszolitja a masikat valami kotelessegere xD De szerencsere, plane az interneten, konnyu az ilyen noket (vagy ferfiakat) ignoralni es kesz.
2020. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
5%

Ez akkor jogos ha a férfi dolgozik a no meg amugy nem csinál egész nap semmit! Fordítva is igaz ha a no dolgozik a férfi meg otthon van egésznap! Mar bocs ebben nincs semmi szexista dolog ez azert alakult igy ki mert anno a férfiak dolgoztak főként (mert nő nem tud bányában dolgozni vagy házakat építeni bontani meg vasutakat építeni bontani stb a regi világban a legtöbb munka ilyen volt az elott meg egyenlően kivettek a részüket mert földművelés volt) de ha pl mindketten dolgoztok akkor értelemszerűen mindkettőtöknek ki kell vennie a részét

De ha csak az egyik dolgozik akkor jo hogy mar ne!

2020. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%

"Amikor neten próbálok ismerkedni..."


Az teljesen más. Hogy jön ide? Attól, hogy mindkét fél dolgozik és az egyik nem akarja pluszban kiszolgálni a másikat, annak semmi köze ahhoz, hogy nők vagyunk vagy férfiak.

Akkor en kezdeményez, majd megteszi más. Megdugni azért képes vagy egyedül egy nőt?

2020. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
98%

"Amikor neten próbálok ismerkedni, és látom mikor egy nő kiírja azt, hogy férfi vagy ezért kötelességed kezdeményezni"


Egyszerű, akkor nem kezdeményezel ilyen nőknél. Te is nyugodtan kiírhatód, hogy olyan nőt keresel, aki főz, mos takarít rád. Max. nem állnak veled szóba.

2020. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szexista, de ti nagyon keveritek a jogokat meg a vonzódást. És ennek a legfőbb oka az, hogy mi magunk nemeket adunk a tulajdonságoknak.


Ha te azt mondod, kell egy nő, aki főz rád, akkor csak a nő fog főzni. Nekem azért kell határozott férfi, mert én is az vagyok, nem tudok mit kezdeni egy nyámnyila kissráccal. Tehát előbbi példában nem hozod, amit elvársz, utóbbiban igen.

2020. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén szólva, én az ilyen kijelentéseket, ha élőben hallom, egyből viccnek fogom fel. Kell idő, amíg eljut a kis agyamig, ha valaki ezt őszintén komolyan így gondolja. Számomra annyira alap, hogy nincs ilyen egy egyenrangú párkapcsolatban, hogy gyakran fel sem merülhet, hogy esetleg más másképp gondolja.

Amit te mondtál példát, az is ostobaság. Sok nő persze preferálja, ha a férfi kezdeményez, de nagyon sokan meg ugyanúgy vannak vele, mint a házimunkával (én is), csinálja az, akinek több ideje-energiája-kedve-motivációja-akármije van. Én türelmetlen típus vagyok, nem szórakozom ilyesmivel, ha látom egy pasin, hogy tetszem neki, de valamiért nem kezdeményez, akkor kezdeményezek én, aztán majd kiderül, mi volt az oka a tétlenségének.


Ha valaki az ellenkező nemből nem így gondolkodik, értelemszerűen nem illik hozzám, így jobb is, ha a legelején kiderül, csak konfliktus lenne belőle a későbbiekben.

2020. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
3%

Nem lehet így senkit sem felszólítani,mert ez bunkóság. Én sem viselném, ha a párom beszólogatna. Itt olvastam olyanokat, hogy akkor ő csak magára főzne meg mosna, a férfire meg nem:) nálam ez úgy lenne egy ilyen csajszival (persze mielőtt el zavarom a francba), hogy a parkettát én raktam le, úgyhogy nem léphetsz rá:) az autót én tartom karban, te pedig gyalog jössz:) plussz amiket én vettem nem használhatod. Az én lakásom, nem jöhetsz be-be-bee.

ez tiszta óvodás szinvonal, így nem lehet élni. Az ilyenek minek vannak együtt?

2020. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%

Szóval a fejedben egyenrangú erőfeszítés bepötyögni egy nőnek, hogy "szia, tetszettek a képeid, van kedved beszélgetni? :)"

és az, hogy egy nő élete végéig főz, mos, takarít rád, mintha egy pelenkás csecsemő lennél?


Igen, nyilván szexista dolog.

Ha nem veszed jó néven, mikor bizonyos nők kezdeményezést akarnak, akkor kerüld el őket, de ne süllyedj le az ellátást elváró, örökké infantilis férfi szerepébe, mert ez rád nézve gáz.

2020. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Az, mert mondhatnák azt is, hogy "b-zmeg, felnőtt ember vagy, elvárható tőled az, hogy ellásd saját magad". De nem, ehelyett azt mondja, hogy "nő vagy és ezért elvárható, hogy ellásd magad és MÁSOKAT is és egy egész napos takarítás és ugrálás után is mosolyogva szopj f-szt". Umm kösznem?
2020. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi erővel a férfinak is lehet ezt mondani hogy tartsd el magad + a not és a gyereket is...! Hagyjuk már oke ezt a $Z@Rságot ezt a férfiak akkor várják el amikor ők dolgoznak a nők meg nem! Egyszóval jogos... amelyik nő ezt nem igy lássa akkor az keresem egy pali madarat ahol egésznap csak dugassa magát meg fekszik és eltartják! Ha mindketten dolgoznak értelemszerűen akkor közösen csinálják a házimunkát ha csak a nő akkor a férfi! Mert igen vannak olyan helyzetek is amikor a nő dolgozik a férfi meg nem!!! De az nem járja egyiknek sem hogy a masik dolgozik meg minden a párja mege hesznao csak fekszik és semmit sem csinál mert az nem párkapcsolat hanem kiélés!!!
2020. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!