Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy ilyen helyzetbe keveredtem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú történet, de megpróbálom röviden leírni.


Már körülbelül kisgyerekkorom óta van egy barátnőm, akinek van egy bátyja. Sosem tetszett, soha nem gondoltam volna rá többként, mint egy sima ismerős. Aztán a barátnőm egyszer szervezett egy nagyobb házibulit a balatoni nyaralójukban, ahol a srác is és én is ott aludtunk. Nem történt semmi köztünk, de érezhető volt, hogy mennyire erős köztünk a kémia, mindenkinek feltűnt. Majd azon a nyáron (3 évvel ezelőtt) szinte minden hétvégén volt valami közös programunk ezzel a csapattal, mi pedig a sráccal elkezdtünk kavarni, ami csak csókból állt, főként ittasan. De megbeszéltük, hogy ez szigorúan csak szórakozás, bírjuk egymást, de semmi több. Mindkettőnk szerelmes volt akkor egyébként még az exébe. Nagyon sokat beszéltünk ezekről a dolgokról is. Eltelt körülbelül félév, én pedig elkezdtem randizgatni valakivel, így a srác megszakította velem a kapcsolatot, mondván, hogy szeretné, hogy boldog legyek, de nem bírja ezt, mert lehet többet érez. Ezzel a fiúval végül nem jöttem össze, csak randizgattunk, viszont az előzővel nem beszéltünk körülbelül 10 hónapig. Majd újra egy társaságba keveredtünk és lefeküdtünk egymással. Azóta pedig többször is megtörtént. A "barátságunk" is egyre szorosabb lett, de megint megállapodtunk abban, hogy ez csak barátság extrákkal. Rendszeresen beszélünk is, egyre mélyebb témákat érintve.

Borzalmasan nagy kavarodás van a fejemben vele kapcsolatban. Nem érzem szerelmesnek magam, de nagyon fontos, kellemes vele lenni és a szex is eszméletlen. Tudom, hogy ő is csak barátként tekint rám.

Félek, hogy megint mi lesz ennek a vége. Ha ő talál egy lányt, talán elveszítem a barátságot is, amit nem akarok. Ha én jövök össze valakivel, talán ugyanúgy ellök magától.

Van ennek a helyzetnek egyáltalán normális kimenetele?

Mivel azonos a társasági körünk és a húga közeli barátnőm, ezért még nehezebb.

Vélemények? Megvető kommentektől kíméljetek, köszönöm.


25L vagyok, ő 27F


2020. márc. 30. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizalmasan beszéljétek meg, hogy a valóságban nem több-e ez, mint egy "barátság extrákkal". Szerintem több. Azt is szögezzétek le, hogy valóban komolyan gondoljátok egymással és nincs "harmadik" egyikőtöknél sem.
2020. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta vizet kéne önteni a pohárba - csak őszintén! Máshogy nem megy.
2020. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel az egésszel, hogy lennék én őszinte, de nem tudok, mert fogalmam sincs, mi van benne. Talán ez tipikusan az a helyzet, mikor több, mint barátság, de kevesebb, mint szerelem. És szerintem valahogy hasonlóan lehet ő is :/
2020. márc. 30. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ebből a helyzetből már sehogy sem lehet jól kijönni, ha valamelyikőtök talál párt magának, akkor borul az egész, a baráti társaság is.

2020. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Kis korod óta ismered a srácot. Három évvel ezelőtt elkezdtetek kavarni. Most 25 éves vagy.

Ennyi idő alatt nem tudtad eldönteni, hogy milyen érzelmeid vannak irányába???

Lefekvés előtt igyál egy feketét (nehogy elaludj) és szedd ráncba a gondolataid és érzelmeid. Erre megkérheted a fiút is, ha azt mondja, hogy ő sem tudja még eldönteni.

2020. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiskorom óta ismerem a húgát, azt írtam, a srácot a buli előtt csak látásból ismertem.
2020. márc. 30. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

MI a francért nem jöttök össze "hivatalosan"?

Egyértelmű, hogy szerelmesek vagytok egymásba, csak túl hülyék vagytok.

2020. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!