Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sorban bukkannak fel a semmiből az ex kalandozó partnereim, akiket már több, mint 10 éve nem is láttam?

Figyelt kérdés
Az élettársammal 13 éve élünk együtt. Olyan pasi is rám írt nemrég messengeren, akivel régen komoly kapcsolatot szerettem volna. Akkor most az ilyen férfiak miből gondolják, hogy ennyi idő után én találkozni fogok velük? Vagy hogy miattuk otthagyom a páromat? Vagy hogy majd ribiskedek a párom háta mögött? Egyszerűen nem értem. Ennyi idő után hogy jutok egyáltalán eszükbe?
2020. márc. 30. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Unatkoznak a karantén miatt,ezért bepróbálkoznak.
2020. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A pasi, akibe szerelmes voltam, ő tavaly jelentkezett már.
2020. márc. 30. 19:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kivel dugjanak a koronavírus miatt.
2020. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
48%
Bezzeg az én exeim nem jelentkeznek, pedig egyet nagyon várok!
2020. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Ezzel most a mi probléma? Élnek? Megjelennek?


25 év múlva nem lesz gondod az ilyenekből.

2020. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezzel az a gondom, hogy régen nem kellettem, mst meg kellenék..
2020. márc. 30. 20:14
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ezen kattogni, nem úgy alakult az életük ahogy várták és most nézelődnek visszafelé, gondolván hogy nagyobb eséllyel csipegethetnek onnan. Nem te vagy az egyetlen exük, akinek írtak :)


Jól írtad, "ha régen nem kellettél, most már ne jöjjenek". Nem kell válaszolni nekik, le is tilthatod akár őket, semmi közük már hozzád.

2020. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es jól mondod, ezeknek a fiúknak azóta se jött össze normális párkapcsolat, pedig már 40 felé közelítünk.
2020. márc. 30. 20:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell döntened, ők csak mutatják magukat. Mindkét oldal érthető és nem is bonyolult.
2020. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De hát most se kellesz, csak dugásra. Akkor? Letiltod és annyi.
2020. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!