Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sorban bukkannak fel a semmiből az ex kalandozó partnereim, akiket már több, mint 10 éve nem is láttam?

Figyelt kérdés
Az élettársammal 13 éve élünk együtt. Olyan pasi is rám írt nemrég messengeren, akivel régen komoly kapcsolatot szerettem volna. Akkor most az ilyen férfiak miből gondolják, hogy ennyi idő után én találkozni fogok velük? Vagy hogy miattuk otthagyom a páromat? Vagy hogy majd ribiskedek a párom háta mögött? Egyszerűen nem értem. Ennyi idő után hogy jutok egyáltalán eszükbe?
2020. márc. 30. 19:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jól mondjátok!
2020. márc. 30. 20:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Meg akarnak szexelni. Ne képzelj bele többet.
2020. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Már végigment mindenkin aki megállt neki,most kezdi újra a kört
2020. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!