Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki több lánnyal beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki több lánnyal beszél egyszerre az mennyire gondolja komolyan a család tervezést? Hány év múlva lehet esélye saját gyerekre?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt ennyiből pont 0% eséllyel lehet megmondani.
2020. márc. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én semennyire, bár nem beszélnél sosem többel egyszerre (fárasztó és tiszteletlenség is), de ennek fő oka, hogy alapból nem akarnék gyereket soha.
2020. márc. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy milyen értelemben beszél több lánnyal egyszerre? Gondolom nincs barátnője, akkor ismerkedik. Ha egyik lány se fogta meg igazán, szerintem evidens, hogy egyszerre többel beszél. Ha egyikkel komolyabbra fordult a dolog, akkor már cikibb a helyzet, ha nem birja letenni a többit. A gyerektervezési kedv ebből nem állapítható meg.
2020. márc. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Attol mèg akarhat gyereket csak epp mindegy neki kitöl. Aki megfoghato bevallalja a kanca szerepet. Aztan lehet egy masiknak is csinal.
2020. márc. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol beszél enny lánnyal? Tinderen mondjuk? Én ott most 10 sráccal beszélek kb. Komoly kapcsolatot keresek,de még semelyikükkel se találkoztam élőben és egy darabig nem is fogok. Ez csak ismerkedés,beszélgetés.
2020. márc. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Internetes társkeresőkön teljesen szokásos, hogy valaki egyszerre több emberrel is ismerkedik, szinte mindenki így csinálja. Ebben önmagában semmi etikátlan nincs, s egyébként is annyira sok beszélgetés megszakad néhány üzenet váltása után, hogy ha valaki egyszerre mindig csak egyvalakivel üzengetne, akkor borzasztó sokáig tartana, míg összejön valakivel. Szerintem még találkozgatni sem etikátlan párhuzamosan több lánnyal, amennyiben nem történik semmi, csak beszélgetés. Arra ebből biztosan nem lehet következtetni, hogy kalandra, könnyed kapcsolatra, vagy családra vágyik. Ha valaki például nagyon szeretne már családot alapítani, az ugyanolyan elánnal keresgélhet, mint az, akit csak a szexuális vágyai fűtenek.
2020. márc. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes elözōleg több lánnyal ismerkedni, majd az ismerkedés során eldönteni, hogy ki a megfelelōbb!


Nehogy azt hidd már, hogy a férfi csak úgy rád bök, s elsō látásra kiválaszt s eldönti, hogy csakis veled akar lenni ezután, hol ott nem ismer, nem beszéltetek.

2020. márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!