Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mitévő legyek? Párommal 8 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Párommal 8 éve vagyunk együtt, van egy saját házunk. Nagyon sok az utóbbi időben a konfliktus, mindenen felhúzza az agyát, még a legapróbb dolgokon is. Ha ideges, nagyon csúnyán beszél mindenkivel aki a közelében van,

Figyelt kérdés

lehord speciel engem is mindennek, de amikor megnyugszik, mintha mi sem történt volna.

Mellesleg tudja hogy miket mondott, de azzal védekezik, hogy mindenki csúnyán beszélt vele, mindenki provokálta, és felemeltük a hangunkat, védekeznie kellett.

Nagyon sokszor flegma, amit hozzá kell tennem, hogy nem házias, picit lustább kategória.

Speciel azért is képes üvölteni, ha a redöny nem teljesen van felhúzva, hanem csak 3/4 részig.

Ilyen apróságokból is hatalmas vita van a háztartásunkban.

Jelzem, ő a család női tagja.

Fizikai munkát végzett, operátorként dolgozott, azt hittem, hogy az ment rá az idegrendszerére, de kb 4 hónapja kilépett, és azóta is ugyanez a helyzet.

Egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak.

Ha esetleg leülök TV-zni vagy megnézek a számítógépen egy filmet, vagy akár játszom egy órácskát munka után, már akkor is kiveri a balhét és 2 napig hozzá sem lehet szólni, mert amint megszólalok, olyan vörös és ideges lesz, hogy elviselhetetlen lesz.

Egy időzített bomba.

Szerintetek javítható a helyzet, vagy ti, ebben a cipőben mit tennétek?

Nem szeretnék negatív kommenteket, így is épp elég rossz a helyzet.

Azt azért még hozzátenném, hogy ha vita van, én keményen beleállok, nem vagyok papucs, de a baj, hogy szeretem, és ezért nehéz sokfajta lépést meghozni.

A véleményetekre lennék kíváncsi.


Köszönöm szépen.


28 éves pasi, 26 éves nő.



2020. jan. 18. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a nő már nem érez irántad semmit ha igy beszél és belédköt.amugyis orvosi eset lenne.én ezt nem tűrném és ilyenen nincs is mit szeretni,én elhagynám.vagy neked kell ilyen kapcsolat? jobb nem lessz.
2020. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"amit hozzá kell tennem, hogy nem házias, picit lustább kategória."

"Fizikai munkát végzett, operátorként dolgozott"

"Ha esetleg leülök TV-zni vagy megnézek a számítógépen egy filmet, vagy akár játszom egy órácskát munka után, már akkor is kiveri a balhét"


Nem lehet, hogy az volt a gond, hogy ő fizikai munka után hazaért, és te elvártad, hogy legyen házias, tegye eléd a vacsorát, míg te leültél a tv, számítógép elé munka után, mert neked jár a pihenés?


Barátnőm férje is azt terjesztette, hogy az ő felesége milyen házsártos, és mennyit veszekszik vele. Miközben a barátnőm rengeteget dolgozott, kétszer annyit vitt haza, mint a férje, mellette nevelte a 2 gyereket és egyedül vitte a háztartást. És igen, veszekedett a férjével, hogy miért nem csinál semmit, miért nem segít semmiben.

2020. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem.

Én ledolgozom szépen a munkaidőmet, hazajövök, fát vágok mert kell a kazánba, majd van, hogy én készítem a vacsorát.

Nem, nem vártam el tőle hogy főzzön, szeretek én is főzni, és a hideg ételeken is simán elélek.

Mellesleg mint említettem, 4 hónapja nem dolgozik, reggeltől estig itthon van.

Itt most azon van a hangsúly, hogy minden egyes helyzetben, minden kategóriában vita hegyek vannak.

2020. jan. 18. 16:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Költözzenek külön!
2020. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

28 éves.

8 éve a fix, házikosztra utalva.

Nem is élt még, a fiatalságát elzárta egy azaz EGY nőnek.


Én megőrülnék. Sajnálom őt és téged is.

2020. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Én menekülnék a helyedben.
2020. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
te egy balek vagy,4 hónapja te tartod el,otthon te csinálod a dolgokat és még ő ugat? mint macskát sz.rni ugy repülne,de ha te ezt szereted sok boldogságot...no comment.
2020. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet az agyára ment az otthon lét. Vagy nem vagy vele eléggé figyelmes. Szervezz vele közös programot. Esetleg nem próbáltál vele beszélgetni? Tudom magamról, hogy ha valami bajom van én is ki akadok, főleg ha egy és ugyan azt kell 100-szor el ismételni mint egy papagáj és még akkor sem ér oda,na meg a tipikus "ok MINDJÁRT... JA, jól van nem mondtad(csak 100-szor)... stb"
2020. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
miért nem dolgozik? szerintem csak unatkozik. Nem tudja mi van. El kell valamivel foglalni. Pl a munkakeresés tökéletesnek tűnik.
2020. jan. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy az az érzésem, hogy lehet a képben egy harmadik, és azért viselkedik így, mert már zavarja a jelenléted! Gondolom a szex se nagyon megy már nálatok, még ezért is veszekedhet, keres minden apró okot, hogy balhézzon, így meg már a vita is jó ok, hogy ne bújjatok össze. Mivel otthon van, így simán van neki lehetőség félrelépni. Telefont is valószínűleg egész nap nyomja. Nálunk is hasonló volt az exemmel. Utólag kiderült, hogy volt is valami palija.
2020. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!