Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha nem akarok saját családot?

Figyelt kérdés

Érzem,hogy nekem nem áll jól ez az egész. Egy ideje már barátnőm sincs,nem hogy feleség. Igazából csak a családom nyaggat,hogy mindenki megházasodott már a rokonságban,én pedig egy magam élek. De ez miért baj,ha ezt szeretem? Nem akarok férj lenni,nem akarok apa lenni,szeretem a gyerekeket,csak nem akarok gyereket nevelni.

Szeretem a nőket,csak nem akarok komoly kapcsolatot.

De a családom kikészít azzal,hogy keressek valami csinos kislányt,kössem össze vele az életem,és már sokadjára mondják. Komolyan nem értem.



2016. okt. 15. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, a lényeg hogy a saját életedet éld, ahogyan te szeretnéd, és figyelj arra, hogy ne tudják a társadalmi normák elnyomni a saját önálló törekvéseid.
2016. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Nem baj, ha te nem akarod.


2. A családod miért akarja? Mert rossz látni, hogy még a saját életedben kihal a vérvonalad és a családod neve és vére örökre eltűnik a semmiben.

2016. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is elítélnek, amiért nőként ez a véleményem, mint neked, bár annyi különbséggel, hogy én azért komoly kapcsolatot majd szeretnék, de nem az én világom a feleségeskedés meg az anyaság.
2016. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálnék komolyan 3-5 gyereket, aztán hátha lesz valaki 1 abból, aki akarja folytatni a vérvonalat és talán nem hal ki a családunk.
2016. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!