Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy közel enged magához, aztán utána ellök?

Figyelt kérdés
Ezt kb 4x játszotta el velem. Ennek mi lehet az oka?
2020. ápr. 1. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Kicsit több infót tudnál adni? Mióta tart ez? Miben nyilvánul meg, hogy ellök és közel enged? Melyikőtök a férfi/nő? Lehet könnyebben tudunk segíteni.
2020. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Mert tudja hogy gyenge vagy.

Amikor közel enged, akkor te örülsz mész utána mint apincsi. De ha nem mész akkor lehet hogy agresszív lesz.


Nárcisztikus...

Nézz utána, és menekulj el

2020. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy te miért hagyod magad hülyének nézni.
2020. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az infó. Több oka is lehet, de az a legvalószínűbb szerintem, hogy játszik veled, szórakozik, elővesz amikor éppen kellesz neki, mert tudja, hogy megteheti. 4-szer bebizonyítottad = elfogadtad a játékszabályait. Neki ez így jó. A helyzetet egy ember tudja megoldani: Te. AKkor lesz vége, ha te azt mondod.


33N

2020. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jojó effektus.

Jót tesz az önző egojának, hogy játszadozik veled.

Küldd el a fenébe.


[link]

2020. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy az előttem szólóknak igaza van. Sajnos én is elég kellemetlen helyzetbe hoztam magam azzal a sráccal akitől jóval többet szeretnék. Csak éppenséggel vagyok olyan idióta, hogy amikor még lett volna rá esélyem nem beszéltem. Így viszont megmaradtunk egyszerű barátok, bármennyire is szeretnék ezen változtatni. A vírus miatt esélyem sincs. Hiszen hosszú ideig nem tudok vele beszélni.

Szerintem beszélj vele, de öszintén. Csak akkor tudhatod meg mi is az igazság.

2020. ápr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha te vagy a nő, és ő a férfi, akkor azért, mert titeket nőket ezzel lehet meghódítani. Ha folyamatosan kimutatná, hogy kellesz neki, akkor ő nem érdekelne téged.

Ha te vagy a férfi, és ő a nő, akkor szimplán csak játszadozik veled. Vastagon barátzónában vagy, ő pedig kihasznál lelki szemetesládának, egónövelésnek, beszélő ATM-nek, stb.

2020. ápr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Azért, mert csak opcióként kezel. Ha te vagy a nő, akkor valószínűleg van másik (legalább egy) nője, aki néha hasznosabb, mint te.

Ha te vagy a férfi, akkor azért, mert a nőnek simogatja az egóját, hogy az elvonulós időszakban is epedsz utána és mindig visszafogadod.


Mindkét esetben az a válasz, hogy azért, mert igazából nem érdekled annyira, csak jó elfoglaltság vagy, ha épp unatkozik.

2020. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert érzelmileg értetlen. Játszmázik. Kell ez neked? Nekem nem kéne.
2020. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!