Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 30 és 40 közötti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 és 40 közötti férfiak mennyire aktívak még szexuálisan?

Figyelt kérdés
Mennyi az, amit szeretnétek és mennyi az, amivel mondjuk egy gyerek mellett elégedettek lennétek heti szinten?

2020. ápr. 2. 11:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
28%
Átlag 3 alkalom.
2020. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
66%

Kevésbé, mint 20 évesen, de ha van egy kívánatos nő az életemben, akkor hosszú távon is a napi átlag 1 simán megvan. Persze lehet olyan is, hogy egy nap 3-szor, de hosszú távon ez nem tartható.


34/F

2020. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
48%

Én többet kívánnék mint a párom, nekem heti 3 4, neki heti 1 2. De inkább kevesebbet szexelek, de az legalább minőségi!

N27

2020. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
76%

Úristen!

Mintha már öregek lennénk...

Ugyanúgy aktív mindenki ha teheti ha van rá lehetősége.

2020. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
65%

Havi 1.

36 F

2020. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
33%

Én ennél a felmérésnél a testalkatot is belevonnám, főleg a nők részéről. Marhára nehezen tudom elképzelni, hogy egy csinos és szép nőt ne dugna a pasija éjjel-nappal. Aki meg arra panaszkodik hogy a pasija nem elég aktív, ott meg már a szexuális vonzalommal van a baj, ami kihat a libidóra.


A 22-es csapdája meg az, hogy a szexuálisan kevésbé vonzó nők szexuálisan százszor aktívabbak mint a karcsú, formás és szép társaik. Sajnos ez a fordított felállás elég szívás a férfiaknak.


Én 40 felett is ugyanott tartok mint 20 évesen. Heti 4-5 jó lenne, de csak havi egy van. Ilyen ez a házas élet...

2020. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
65%

A szeretőmmel heti 2-3 alkalom, a feleségemmel havi 1-2 :(

42 F

2020. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
76%
Nos, nekem nem volt baj az alakommal, mégis rám unt az alacsony, pocakos férjem. Ilyen a házasélet? Szétnézek, de nem látom a negyvenes, sármos, karcsú férfiakat a trampli feleségükkel, sajnálom. Ugyanolyan leharcolt mindegyik, nemtől függetlenül.
2020. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
50%

6.

Férfiaknál pedig olyan értelemben számít a testalkat (a férfi testalkata), hogy aki egészségtelenebb életet él, jobban elhagyja magát, az kevesebb menetet is bír, kíván.


30-35 éves korra azért már meglátszik valaki hogy éli az életét.


Most a két végletet mondom, de ha valaki cigizik, rendszeresen (akár csak heti szinten párszor) iszik, nem sportol, edz, mozog (heti többször rendszeresen, vagy akár minden nap), szemetet eszik, elhízott, keveset/rosszul alszik, az sokkal kevesebbet fog bírni még saját magához képest is, mintha normális egészséges életet élne. Hiába van jó nője, akit állandóan dugna, ha nem képes annyit teljesíteni a szar életmódja miatt.

2020. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
43%
#9 ne magadból indulj ki
2020. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!