Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 30 és 40 közötti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 és 40 közötti férfiak mennyire aktívak még szexuálisan?

Figyelt kérdés
Mennyi az, amit szeretnétek és mennyi az, amivel mondjuk egy gyerek mellett elégedettek lennétek heti szinten?

2020. ápr. 2. 11:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
#19 szerencsém van, mert egy nagyon dekoratív, és jó alakú 30-as csajjal van dolgom. Annyi, hogy nagyon önbizalomhiányos és ezért ment bele a dologba :)
2020. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
35 éves korig aktívak,utána már a kukába valók,nem az ágyba.
2020. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát igényem az lenne rá naponta 2 alkalommal is akár, csak nő nincs hozzá sajnos! :(

34/F

2020. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
23%
22-es. Oda olyan nő is kellene. Néztél már nőt 35 felett? Vagy esetleg 40 felett? Aztán onnantól kezdve érthető hogy a férjnek miért alacsony a libidója. Tisztelet a néhány kivételnek...
2020. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

MÉG??? Bazky, ott kezdődik a férfikor. A cerka már nem áll fel a párzó legyek látványára, de amikor szükség van rá, azonnal hadra fogható. És ez még csak nem is a a legszebb férfikor, mert az csak 50 körül kezdődik.

Méghogy MÉG. Beszarok.

2020. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
71%
24-es,és te láttál már 35 feletti magyar férfit? Nem épp bugyinedvesítő korosztály,max az 50 feletti nőknek.
2020. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
60%
a férfi valahol 35 fölött kezdődik, a nő meg kb itt ér véget....
2020. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, ha félreérthető voltam. Harminc éves vagyok. Cseppet sem gondolom öregnek vagy leharcoltnak ezt a korosztályt, csak rosszul fogalmaztam.


A kérdést csak azért tettem fel így, mert én eddig nem túl gyakori szexuális életet éltem, ami az egyik fő oka a szakításomnak és érdekelt, hogy más férfiak aktívabbak-e. Nálunk ez már évek óta így volt (havi 1-2) és megfordult a fejemben, hogy talán feleslegesen várom a változást e téren.


Szóval még egyszer elnézést, ha valaki magára vette.

2020. ápr. 2. 20:03
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
30-40-es férfi még bőven fiatal. Testvérem 47, jelenleg egy 24 éves nővel van együtt (nem élnek együtt, csak rengeteget találkoznak) és én úgy tudom, gyakran csinálják, vagyis ő mesélte, hogy eddig a 40-es éveit élvezi messze a legjobban.
2020. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt hozzá tenném, hogy szokott kocsmázni (pedig én utálom az alkoholt meg úgy az elég családunk), erős dohányos is, viszonyt szálkás/vékony testalkatú, talán ezért nézhet ki viszonylag tűrhetően még negyvenesen is. Én most vagyok 42, nekem sosem volt nagy szexuális étvágyam, most sincs. N
2020. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!