Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz otlet lenne ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz otlet lenne ezt tenni? Eljek a manak vagy koncentraljak csak a jovomre?

Figyelt kérdés

19 eves lany vagyok, a volt baratommal par honapja szakitottunk. Az okokat nem szeretnem nagyon reszletezni, probalom tomoren osszefoglalni, mindenesetre alapvetoen a jovokepunk nem illett ossze, nem ereztem magam se boldognak sem pedig lelkesnek a kapcsolat vegen mar, hiaba tett meg minden tole telhetot. Nem szerettem volna huzni az o idejet sem es mindig igyekeztem a legkorrektebb lenni. Szakitottunk es aztan ugy ereztem nem szeretnem felkavarni vagy neheziteni a dolgot ezert nem is kerestem ot utana. Azota mar osszefutottunk parszor, ilyenkor mintha semmi nem tortent volna, nagyon baratian beszelgetunk.

A szakitas ota rengeteget gondolkozom az ujrakezdesen, minden percben ra gondolok, hiaba telnek a hetek, nem tudok masra koncentralni. Tudom hogy nagyon szeretem ot, de azt is hogy nem biztos/ nem valoszinu hogy o lesz a ferjem. Alapvetoen en pedig olyan tipus vagyok aki mindent centirol centire megtervez, atgondol es teljes mertekben maximalista is vagyok. Viszont boldog az nem. Ugy erzem muszaj mostmar kezdenem ezzel a helyzettel valamit, mert ez igy nem normalis es nem visz elorrebb. Tenyleg elkepesztoen sokat ragodom es igyekszem mindig a legjobb dontest hozni.

A napokban beszelgettem egy nagyon kozeli baratommal es o azt tanacsolta, ami eddig meg sosem fordult meg a fejemben: hogy ha most jol ereznem magam vele, most szeretem ot akkor legyek vele most, es ne azon agyaljak hogy vajon o lesz e a ferjem, ha pedig nem jo vele majd szakitok. Ne gondoljam tul, ne szervezzem tul az eletemet 19 evesen. Nagyon megtetszett oszinten szolva ez a jellememtol merfoldekre eso szemlelet, de megis olyan ijeszto szamomra.

Ti mit gondoltok errol? Hulyeseg lenne ugy belekezdeni hogy nem valoszinu hogy orokke tart, vagy eljek a manak es elvezzem ki minden percet az eletnek, tegyem azt ami most boldogga tenne?

Kicsit persze attol is felek hogy a jelenlegi virusos helyzet miatt is akarom most ot ennyire, vagy hogy legyen velem valaki es ha ennek vege mar mashogy gondolnam megint..


2020. ápr. 2. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Ne a jövőnek hanem a mának élj kedves kérdező, ha szereted és ő is téged akkor próbáljátok meg. Kitartotok addeg ameddig élvezitek és jónak látjátok. :)

Ne agyalj sokat a jövőn az sokszor csak elront dolgokat.

24L

2020. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha most úgy érzed jól éreznéd magad a pároddal, kezdjétek újra, nem tudhatod mit hoz a jövő, bármi kisülhet belőle! Butaság lenne meg sem próbálni egy feltételezett teória miatt!
2020. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az elso ferfi volt az eletemben, tobb mint 3 evig voltunk egyutt.
2020. ápr. 2. 13:10
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom! Igen en is elgondolkoztam ezeken, de megis felek hogy ujra at kell majd elnem a szakitas fajdalmait, es olyan onzosegnek erzem ugy belekezdeni hogy tudom, valoszinuleg nem tart orokke
2020. ápr. 2. 13:11
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha csak a jövőnek élsz, akkor sosem lesz jelened. Persze kell, hogy az embernek legyenek céljai, álmai, de ha közben elfelejt élni, akkor mégis mi értelme? Szerintem próbáld meg kicsit lazítani ezt a hozzáállást és egy kicsivel több spontaneitást vinni az életedbe, a boldogság nem feltétlenül kötődik nagy dolgokhoz és nagy mérföldkövekhez, sokszor a legapróbb dolgok a legfontosabbak, amikor az ember csak úgy megáll egy kicsit és elengedi magát, a görcseit.. Ha ő nyitott arra, hogy megbeszéljétek, akkor mit veszíthetsz?
2020. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Biztos, hogy nem ő lesz az utolsó pasid 19 évesen. ha jól érzitek magatokat, akkor legyetek együtt. Aztán majd alakul.

Nem szabad mindent 100%-osan előre megtervezni. Az élet nem ilyen. Mindig jönnek olyan lehetőségek, amire nem is gondoltál, gondolhattál. (Ezt most elsősorban nem a pasikra értem.)

2020. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jo ezeket olvasni, koszonom mindenkinek!
2020. ápr. 2. 13:56
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon fiatal vagy még, így a jövőre való koncentrálás fontosabb.
2020. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Értem. Szóval egyszer már lapátra tetted és az sem zavar ha még egyszer lapátra kell tenni...ezt mifelénk hülyítésnek hívják. Gratulálok. A kérdésben is kizárólag magaddal, a saját érzéseiddel foglalkozol. Mintha kizárólag neked lennének érzéseid és csak egy megunt ruháról értekeznél.
2020. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit idegesítő, hogy egyszer szakítottál vele, most meg magányos vagy, ő az egyetlen akit Jelenleg el tudsz képzelni magad mellett, mert még nem volt több tapasztalatod, nem elég tág az elgondolásod azzal kapcsolatban, hogy mennyi férfi vesz körül..., kicsit idegen a helyzet, hogy most mi legyen egyedül, és akkor visszaagyalod magad odáig, hogy inkább visszamész hozzá. Szerintem nem kellene. Persze kicsit nagyobb energiabefektetésbe telne egy új emberrel kialakítani egy kapcsolatot, de szerintem ne hülyítsd őt. Egyébként 19 évesen szerintem nem kellene arra gondolni, hogy ki lesz a férjed. 10 év múlva még annyi minden változhat, sorra válnak el a gyerekes / gyermektelen párok / házasok, felesleges sietni szerintem. De egyszer már megfinggattad őt, ne szórakozz tovább vele. Szerintem csak bebeszéled magadanak, hogy neked pont ő kell, mert most még nehezedre esik elengedni egy személyt, aki fontos szerepet töltött (és tölt) be az életedben, de közben egyszer már eljutottál odáig, hogy valamiért ez neked nem kielégítő. + Nehéz még ismerkedned ( igen, ezen a jelenlegi helyzet sem segít), sokkal egyszerűbb lenne ismét beleülni a megszokottba... meg most tök cukik vagytok egymással a diplomatikus baráti távolságtartással, de attól még nem fogsz előrébb jutni vele, ha folytatod a kapcsolatot.
2020. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!