Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jelezhetném neki finoman?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezhetném neki finoman?

Figyelt kérdés
Szóval az a gond, hogy a barátnőm mostanában eléggé hízik, nem együtt így nem nagyon tudok mit tenni ellene... Nem azért szeretem mert sovány vagy hasonló, meg nem is fogom emiatt dobni csak jó lenne ha törődne kicsit magával, de nem akarom neki megmondani hogy basszus ne egyél annyit és gyere velem mozogni :D de amúgy ő mondja magáról mindig ezt hogy milyen sokat hízik
2020. ápr. 4. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Lelki vagy egészségügyi ok miatt eszik annyit. Meg kell keresni a miértjét. Ha nem támogatod, csak támadod és hajtod valamint érezteted vele, hogy neked nem felel meg így, akkor csak teszel rá egy lapáttal. Magában kell rendeznie a dolgot.
2020. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ezt annó én megmondtam a páromnak, bár nem esztétikailag zavart, hanem az egészségét féltettem, mert a szülei cukorbetegséggel, magas vérnyomással küzdenek, tehát van hajlama az ilyesmire.

Mondta, hogy azért eszik és hízik mert végre kiegyensúlyozott és boldog a kapcsolatunknak hála.

Lehet nálatok is erről lehet szó. :) szerintem simán megmondhatod neki, hogy kapcsolat nem csak attól lesz jó ha egymással, hanem ha magunkkal is törődünk.

én pl nagyon figyelek arra, hogy ne hagyjam el magam... szerintem ez igy oké.

Nézd, nekem nem tetszenek a zsíros kövér emberek, ha párom felszedne 20 kilót, valószínű szeretném ugyanúgy, de külsőleg már nem tetszene, és ez is fontos egy kapcsolatban- Fontos, hogy tetszünk egymásnak, gerjedjünk egymásra.

2020. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, velünk is ez van, azóta eszik többet mióta együtt vagyunk, és agyon jó a kapcsolat szóval ez könnyen lehet.. én sem hagyom el magam, elég jó fizikummal rendelkezem ami neki nagyon be is jön.. én is inkább az egészségét féltem nyilván, de akárhogy is annak sem örülnék ha elhízna
2020. ápr. 4. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!