Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire cikis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire cikis helyzet barátnőm szülei előtt?

Figyelt kérdés

Ma "ismertem meg" barátnőm szüleit, de elég hülye szituban. Koleszosok vagyunk mindketten. Pár hete a barátaimmal elhatároztuk, hogy forgatunk egy videóklipet, amiben női ruhát viselünk és ehhez a jelmezhez segít barátnőm. Lementem a szobájába, persze a "ruhámban" (dressben és C kosaras melltartóval), benyitottam és megláttam, hogy a szobatársa mellett ott voltak a szülei is, akik érte jöttek, hogy hazavigyék. Én csak annyit tudtam kinyögni "hupsz, ez rossz szoba..." majd kihátráltam. Barátnőm persze azóta röhög rajtam, nem mondta el ki voltam, de a szülei is néztek egyet.

Mégis ti mit szóltatok volna, ha ezek után mutatott volna be nekik?


2020. márc. 6. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a barátnödnek kellett volna a helyzetet tisztázni, mert egy klipforgatás meg jelmez magyarázat lett volna erre.
2020. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem vicces sztori, semmi ciki nincs benne!
2020. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is nagyon ciki, de baromi jó poén 😅 Én a helyükben az összes vasárnapi ebéden ezzel szivatnálak az biztos 😅
2020. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Én biztos jót nevettem volna

Nekem is nagy gyerekeim vannak, van hogy én adtam oda a melltartomat amikor nőnek öltözött.

2020. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as, szobatársa is ugyanezt mondta😂 Azt mondta, hogy az én lábam jobb, mint barátnőmé. Haverjaim is röhögnek rajtam😂
2020. márc. 6. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!