Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Honnan látjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Honnan látjátok egy nőn, hogy önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés
Itteni kérdésekről kaptam ihletet. Összejönnétek-e önbizalom hiányos nővel/férfival? Férfiakon még csak látszik, de nőkön, hogy lehet észrevenni? Nem lehet, hogy csak introvertáltabb, visszahúzódó típus, de az önbizalmával semmi baj? Konkrétumok érdekelnének, mi az önbizalom hiány látható jele? Mondjuk én azt se értem, ha például egy csúnya ember azt mondja magáról, hogy csúnya, rögtön megkapja, hogy önbizalomhiányos. Nem lehet, hogy simán csak van tükre? Tudom, van az a közhely, hogy mindenkinek más a szép blabla...Nem tudom. Én már láttam olyan csúnya embert, aki mindenki más szerint is csúnya volt. Attól még lehet nagyon szerethető. Lehet, hogy minden csodálatos belső tulajdonságával tisztában van, elfogadta magát, de tudja, hogy a külseje nem előnyös. Akkor ő most önbizalom hiányos,vagy reálisan látja magát?

2020. ápr. 5. 22:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és csak a külsőm miatt van önbizalomhiányom, de ezek szerintem amik AKÁR jelek is lehetnek:

-Mindig sminkelek

-Hajam mindig ki van engedve, sokat igazgatom

-Nehezen tartom a szemkontaktust

-Nehezen viselem, ha néznek. Olyankor van, hogy inkább elfordítom a fejem

-Ha nevetek nem nézek a másikra, és el is fordítom a fejem. Néha a kezem is a szám elé teszem

-Igazgatom a ruhámat, ékszereimet is


Ismerkedésnél:

-Nagyon zavarban vagyok, inkább kérdezgetni kell, mert magamtól nem merek kezdetben sokat beszélni.

-Zavar a közelség, ha közelről nézik az arcom, akkor elfordítom. (Csóknál persze nem, de ha csak néz valaki úgy, hogy nagyon közel van, az zavar)

-Folyamatosan azt érzem, hogy biztosan nem tetszek a másiknak. Emiatt nagyon vágyok a rendszeres pozitív visszajelzésre, dicséretekre, érdeklődésre. Ha ezt nem kapom meg, biztosan nem erőltetem az ismerkedést. Ezért csak azokkal kezdek igazán, akik nagyon mutatják, hogy akarják.

-Nem írok én rá a másikra, nem akarok semmit én kezdeményezni, mert félek, hogy ráerőltetem magam a srácra, pedig valójában ő nem is annyira akarja.

-stb...


Minden bizonnyal nehezebb velem, mint egy egészséges önbizalmú lánnyal/nővel. Szerintem egy önbizalomhiányossal csak akkor szabad párkapcsolatba kezdeni, ha tényleg nagyon odavagy érte és ezt képes is vagy kimutatni. Ha annyira nem tetszik, nem szimpatikus, nem vagy biztos magadban, akkor esélytelen szerintem, hogy működjön. 21/l

2020. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!