Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomnál aludni akartam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnál aludni akartam, kértem csukd be ablakot,5 állat tücsöktől kezdve kutya, macska vonyítás minden volt, nem tudtam aludni, mondta nem csukja be, mert fullad, így mondtam eljövök tőled, mondta stornó így nem aludtunk együtt, szép volt tőle?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 23:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

Már van tücsökzene? Az a kutyaugatás és macskanyávogás sem tart örökké. (Eddig 3 állat, de 5-öt írtál. Mi volt a többi? Disznó, patkány, kakas aligha. Akkor mi?

Ha az embert elnyomja az álom, elalszik.

A másik oldalt nézve: a barátod télen is nyitott ablaknál alszik, vagy csak éppen akkor akar, amikor Te is ott vagy?

Sejtem, hogy nem fogtok együtt megöregedni.

2020. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%
Fogadni merek, hogy te vagy a nő....
2020. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem mit panaszkodsz, gondolom egy igazi ősember alfát választottál magadnak, de hadd mondjak el valamit, az őskorban sem volt ablak, amit becsukhattál volna. Te tépted, most már élj vele.
2020. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!