Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mondanátok véleményt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mondanátok véleményt a külsőmről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves vagyok és ilyenkor már nem kellene hogy érdekeljen mások véleménye most mégis a nőkre lennék kíváncsi mégis milyennek tartanak. Lehetőleg korral

Sziasztok!

23 éves vagyok és ilyenkor már nem kellene hogy érdekeljen mások véleménye most mégis a nőkre lennék kíváncsi mégis milyennek tartanak. Lehetőleg korral


[link]


[link]


2020. ápr. 6. 09:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nincs baj a kinézeteddel! A mosolyod szép.

A képek viszont nagyon-nagyon előnytelenek! Próbálj meg másféle fotókat csinálni, sokkal nagyobb sikered lesz a lányoknál. 21/l

2020. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
58%

Az első kép gáz, kb. mint egy jóllakott óvodás.

A második kép az átlagba belefér.

N/22

2020. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
41%

Átlagos. Értsd: nincs a külsőddel semmi kirívó probléma, nem vagy egy Quasimodo. Megjegyzem, hogy kifejezetten szép a szemed és a markáns szemöldököd.

Az egyetlen olyan vonásod, ami számomra előnytelen kategória, az a széles állkapcsod (az első két képen. Lehet, hogy nem is olyan széles, csak torzít a kép), de ez sem olyasmi, ami mondjuk nekem abszolút kizáró ok lenne ismerkedésnél. Van akinek bejön egyébként.


Csatlakozom azokhoz a véleményekhez, hogy másképp kéne fotóznod magad. Igen, a szög sem igazán jó, a kamera is túl közel van, az arckifejezés nem oké.


Sok férfira jellemző, hogy ilyen "keménycsávó" arccal fotózzák magukat. Igazából ez olyan, mint a nőknél a résnyire nyílt ajkú, félig lehunyt szemű "annyiraszexivagyok" arc. Jól áll a szexszimbólum hírességeknek és modelleknek a magazinfotókon, de egy hús-vér embertől mesterkélt és vicces. Képzeld el, hogy valaki random így néz rád a buszmegállóban. Félrenyeled a kakaóscsigát a röhögéstől.

A másik dolog a keménycsávó nézéssel, hogy gondolom az lenne a célja, hogy férfias benyomást keltsen. De az életben nem az a férfias ami az akciófilmekben, így ez az arc a valóságban csak marcona F (nem írhatom ki a szót :)) benyomást kelt. És ki akar egy marcona F-t ölelgetni meg szeretgetni? Senki. Vagy csak valami kettyós.

Egy olyan srácot akarok látni a képen, akinek az arcán életvidámság, kedvesség tükröződik, esetleg humor, játékosság (ezalatt nem idétlen grimaszolást értek), átjön a szimpatikus személyisége.

A mosolygós képeden kifejezetten helyes vagy. Szeretnivalónak tűnsz rajta, olyan "szomszédsrácos" vagy, ami nekem mindig is nagyon bejött. Annyi a bajom vele, hogy szerintem az a kép csalóka, a felülről fényképezés miatt sokkal vékonyabbnak tűnik az arcod (hová lett a széles állkapocs?), és vékonyabbnak képzelném a testedet is mint a másik két kép alapján.


És most jöjjenek a nagyon szubjektív észrevételek, javaslatok, amiket tényleg csak az egyéni ízlésem alapján írok.


Ha az arcszőrzeted nem ritkás, és nem csak lent nő az állkapcsod alján, mint az első képen, hanem rendesen az arcodon is, akkor szerintem nagyon jól állna egy kis borosta, mondjuk fél centis. Karakteresebbé tenné az arcod, kiemelné a szép szemed.

Egy kicsit hosszabb haj is tetszene (oldalt rövidebbre nyírva, fent hosszabbra hagyva, enyhe átmenettel, ugyanígy mint most). Minden férfiarcon nagyot dob, ha szép, "beletúrni való" haj koronázza, valahogy varázslatosan helyesebbek lesznek tőle. Nem kell sokkal hosszabb, ha nem akarsz vele bajlódni, már 2-3 centi plusz is sokat számít.

Úgy tűnik, van rajtad egy kis felesleg. Nekem nem esetem a mackós alkat, szebbnek találnálak ha leadnád.


Egyébként teljesen rendben vagy, ápoltnak nézel ki, objektív kifogás nem lehet ellened (külsőleg), legfeljebb ízlésbeli. Ami persze nem feltétlenül egyenlő azzal, hogy a legtöbb nő ízlésének megfelelsz, de biztos vagyok benne, hogy találsz olyat.

2020. ápr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!