Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerűen képtelen vagyok elfogadni, hogy nem kellek egy adott férfinak?

Figyelt kérdés

Már évek óta tart ez az egész.

Nem tudom kiverni a fejemből.

Nagyon szenvedek már.

Már teljesen értelmetlennek érzem az életemet.


Nagyon nehezen tudok koncentrálni a munkámra.

Akik esetleg voltak már ilyen helyzetben, mit tettek?


2020. ápr. 6. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen családi állapotban van az adott férfi?
2020. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

32 vagyok.


Házas férfiról van szó.

2020. ápr. 6. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:

2 dolgot tehetsz:


A.) Nem fogadod el es szenvedsz evekig, mikozben annyi jo dolog tortenhetne veled es valaki massal (ezt csinalod most, nem mukodik)

B.) Belatod h ha te nem kellesz elegge, ez sosem lehetne A TOKELETES pasi/kapcsolat/hazassag v amit szeretnel vele.


Volt ilyenben reszem, evek ota baratnoje volt, de en uj voltam a varosban,nem tudtam rola, kavartunk majd amikor kiderult h nem egyedulallo es valaszut ele allitottam, a lanyt valasztotta. Mara mar a neje, gyermekei anyja, megis hetente parszor ramir, evek ota. Fizikailag 5 eve nem talalkoztunk,ennek ellenere ir. Nem flortolunk, nem targyaljuk ki, h mi volt, de rengeteg kozos temank van, kikeri a velemenyem fontos dolgokban, kuldozget csaladi fotokat stb. Egyszeruen a lanyban tobb potencialt latott (valoban egy gyonyoru,okos,jo humoru lany es nagyon jo anya). En 5.5eve parkapcsolatban vagyok, hazasok vagyunk, babat varunk egy fantasztikus pasival, azt gondolom h a helyes megoldas az volt h nem varok valakire, akinek nem kellek elegge. Itt van mellettem minden nap aki szeret es aki csak ram koncentral (nagyon szeretem ot es nagyon passzolunk), nem megalkuvas volt az o jottevel ez a kapcsolat, hanem szerelem.

Ulhetnek meg mindig abban a varosban es varhatnam a szoke herceget h mikor valik el. En inkabb a boldogsagot valasztottam.

2020. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmit. Beláthatod, elfogadhatod, akármi, de amíg nem jön valaki, akivel kölcsönös, passzoltok, működhet, addig hiába... #3 történetében is ez az egyik kulcselem.

Nálam még csak hónapokról van szó, lassan 1 évről. De nem jön más, közel s távol sincs senki a láthatáron, már sok éve egyedülálló vagyok, így persze, hogy nem megy. Abszolút hidegen hagyom, tudom, sőt, még azt is gondolom, hogy ez így van jól, de ettől még nem válik közömbössé számomra. Most egyedülálló, legalábbis nem tudni komolyabb kapcsolatáról, de ha megházasodik, sem lesz másabb, max még jobban fog fájni.

2020. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Én is voltam hasonló helyzetekben,többször is.Az egyiknél konkrétan odáig jutottam,hogy képes lettem volna a legközelebbi barátjával összejönni,hogy hozzá közelebb kerülhessek és több alkalmam legyen találkozni vele.Én sem tudtam sokáig elfogadni,hogy bármit is csinálnék,neki más lányok jöttek be és ha lett is volna köztünk valami,a részéről soha nem lett volna komoly és mindig csak egy kiéhezett,akaszkodó kiscsaj lettem volna a szemében.Ennek már jó pár éve,de így visszanézve márcsak nevetek az egészen,hogy milyen kis naív voltam egykor:) Mi a tapasztalat? Soha ne tedd ki magadnak ilyennek,mert később többet szenvedhetsz amiatt,hogy még ha lenne is köztetek valami,soha nem lenne szerelem a dologból és mindig csak egy lehetőség lennél neki.32 évesen még bőven van esélyed,hogy boldog lehess.Keress egy normális pasit,akinek nem neked kell udvarolnod.Ezeket a plátói szerelmeket meg egyszerűen engedd el,mert nem érdemes...
2020. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szituba vagyok,csak nincs senkije a férfinek. Így még rosszabb.
2020. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

dettó. állapota ismeretlen, csak azt tudom, hogy nem kellek neki.

nos, ásd bele magad valamibe, ami még nála is jobban érdekel. hová visz? hol tudod a dühöd, fájdalmad kiadni? pótcselekvésnek tűnhet, de ha kreatív vagy, kiadhatod magadból valami által, beleviheted valamibe az energiád.

2020. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Mélyen vagyok, de remélem egyszer kijutok a fényre.

2020. ápr. 8. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!