Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, aki elég csöndes a mai napig. Sehol sem beszél valami sokat és párszor emiatt vitatkoztam vele. Az egyik ilyen eset az volt, hogy simogattam és full alap dolgokat kérdezgettem tőle, amire ilyen tőmondatokkal válaszolt, hogy igen/nem, stb. Ez engem zavart, tudom utólag, hogy meg kellett volna beszéljem vele, de elmentem fürdeni. Utánam jött, hogy van-e valami baj!? Mondtam neki, hogy nincs úgy semmi baj, de mondja mondjam el mi az, mert látja. Ekkor mondtam neki, úgy veszem észre, hogy bármiről próbálok beszélni kérdezgetni azt látom, hogy úgy nincs is kedve beszélni. Nagyjából ez volt a mondandóm, amin aztán láttam, hogy megharagudott és alig beszélgetett. Másnap szintén távolságtartó volt, de aztán megbeszéltük. Kérdezte tőle, hogy szeretem -e még, meg bújt is oda!?

A másik sztori az részemről egy kiborulás volt, amit megbeszéltünk. Egy másik kérdésben már kiírtam ezt, de a lényeg annyi volt, hogy mondhatni utólag belegondolva ok nélkül csesztem le, bár így utólag belegondolva azért némi igazat adok magamnak.

Elmondtam neki, hogy fontos nekem, kedvelem nagyon és sajnálom, hogy nem rögtön racionálisan közöltem a véleményemet. Tudom, hogy elkerülhető lett volna ez a két eset, de hát most leszünk kb 5 hónaposak. Eddig semmi máson nem volt vita, engem ez is zavar. Tiszta bűntudatom volt napokig, éjjel is alig tudtam aludni, mert ezen agyaltam, hogy nem szeretném elveszteni. Megszoktam már a természetét, de mégis néha felidegesített, hogy próbálok beszélni, lehet sablon dolgok, de ilyen igen/nem a válasz. Tudom így utólag, hogy nem direkt csinálja csak amikor mellé még megy a telefon nyomkodás akkor azért felhergelem magam. És tudom, hogy itt kell változnom, mert le kell ülni beszélni róla.

Ennyi idő alatt szerintetek nagyon gázok ezek a viták? Továbbra is szeretget, meg minden csak hát nem tudom adott esetben ez a nagy csöndesség mégis mit takar, lehet mást gondol.

Amit még furcsállok, hogy rengetegszer próbálom spontán meglepni, tényleg nem ajándékokkal, hanem akár egy üzenettel vagy bármi más, becézgetem, de engem szerintem jó ha ötször hívott ugyanúgy, mint én őt például, hogy baba/drágaság meg ilyenek.


2020. ápr. 6. 18:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Amit még furcsállok szintén, hogy volt előttem két barátja. És az elsővel akivel szétmentek három év után, immár kb négy éve párszor látom instán, hogy dumálnak, de nem követik egymást. Full random dolgokról megy a beszélgetés elég ritkán, de nekem ez is kicsit szöget ütött a fejembe.
2020. ápr. 6. 18:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a telefonnyomkodás miatt tőmondatozik veled, azt azért ne toleráld szerintem.
2020. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem mindig, nem állítom, hogy emiatt, de néha azért van, hogy nyomja.
2020. ápr. 6. 18:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha írok messengeren akkor kb a következő üzenetre van, hogy eltűnik, aztán félóra múlva ír vissza. De már ezt is észre vettem, hogy azzal a néhány barátnőjével is ezt csinálja.
2020. ápr. 6. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy értem, ezek ilyen chates szófordulatok esetleg, amiről át kellene állni élő beszédre.

És nevetni szokott vagy csak benyögi fapofával, hogy LOL?

2020. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát ott is sokszor ugyanez a tőmondat van. Például megkérdem, hogy húzós volt a mai napod, mi volt a melóban...

Nem volt vészes.. vagy valami hasonló, tehát így sokszor én kell írjak , hogy valami legyen. De nyilván ezt nehéz így elmagyarázni, metr tökre másképp jöhet le egy 3. félnek.

2020. ápr. 6. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egeszen abnormalis, ahogy van. Nagyon nem birnam egy perccel se tovabb a helyedben.
2020. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kitalálom, ebben a kapcsolatban te vagy a csaj.
2020. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!