Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nőknek fontos az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nőknek fontos az, hogy a párotok rendelkezzen érettségivel?

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok és nincs érettségim, viszont van 1 szakmám. Ezt eddig nem tudta a párom, nem került szóba a 3 éves kapcsolatunkban soha. Tegnap egy beszélgetés alatt feljött a téma, hogy szerinte aki nem rendelkezik érettségivel, az buta és nem állja meg a helyét az életben, nem fog annyit keresni mint akinek van érettségije. Erre én mondtam neki, akkor hogy létezik az, hogy én érettségi nélkül egy szakmával keresek 450000 Ft.-ot nettóban, te meg csak 230000 Ft.-ot irodai asszisztensként érettségivel? Na itt derült ki, hogy én nem rendekezem azzal a bizonyos papírkával, azóta pedig csak ezen lovagol, mert szerinte márpedig ez egy alapvető műveltségnek számít, nem is érti miért nem mondtam el neki, mikor ismerkedtünk, akkor tuti nem jött volna össze velem. Teljesen ledöbbentem. Mielőtt nem jött volna fel a téma, nem volt semmi baj, jól kijöttünk egymással mindig, szeretem őt és ő is engem, de most teljesen úgy kezel mint egy idiótát és ez nagyon rosszul esik. Nekem anno eszemben sem volt, hogy közöljem vele, nincs érettségim, nem gondoltam hogy ez ilyen nagy dolog, sohasem foglalkoztam vele, szükségem sem volt rá soha.
2020. ápr. 5. 09:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem alapvető a mai világban, hogy van valakinek érettségije.
2020. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Még most hagyd el! Ez a dolog sok mindent sejtett a jövőre is!
2020. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
70%

Most a párod viselkedik úgy, mint akinek nem lenne érettségije!

(Mondjuk érdekes, hogy a 3 év alatt nem jött fel a téma.)

Már hogy határozná meg az érettségi az embert, meg a fizetését, az intelligenciáját, a műveltségét?!

Kezdjük ott, hogy nagyon gyenge és nagyon komoly iskolákba is le lehet érettségizni.

Az meg, hogy ettől megváltoztak az érzései, meg a viselkedése, nevetséges.

3 jó évet mérlegre tenni egy érettségi miatt?!

N. (mondom ezt úgy, hogy tanult párom van)

2020. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
49%

ITT, azaz a Gyakorin, minden nő elvár 3 diplomát, és 4 nyelvet.


A VALÓDI világban, semmit nem számít, csak lóvéd legyen.


Haverom villanyszerelő, 5-600 a havi, hivatalos + maszek bevétele.

Másik haverom tanár...no comment.


Szerinted melyiknek van jobb, minőségibb élete?

Kocsi, nyaralás, drága holmik, és ezek miatt aerobik oktató, fullos csaja?

2020. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
35%
Diplomával is.
2020. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
nekem inkább az okozná a problémát, hogy ez nem merült fel 3 évig.. ki tudja mit nem tudtok még egymásról. Viszont az látszik, hogy nem szeretitek egymást, ha ilyenen megy a vita.. szerintem ne pazaroljátok egymás idejét
2020. ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az alap műveltség fontos, és a józan paraszti ész meg a logika. A páromnak sincs érettségije, de róla se gondolja senki. Okos, értelmes, reális világképpel.

Jó szakmával, ő is elég jól keres, és a jég hátán megél.


Mellesleg egy nem egy olyan diplomás embert ismerek, aki buta, és egy mondatot nem lehet vele beszélni.


Önmagában a papír nem garancia semmire.


A párod pedig egy idióta, ha eddig nem tudta, hogy (teszem azt) az asztalos szakmához nem kell érettségi.

Most csak köti az ebet a karóhoz, és inkább téged járat le, minthogy elismerje, nem volt igaza. Ez az egyik legszánalmasabb emberi tulajdonság. Másban is ilyen?

2020. ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
87%

Inkább úgy fogalmaznék, hogy legyen hasonló végzettsége, mint nekem. Ugyan van diplomám, de semmit nem érő büfészakon szereztem, majdnem kétszer annyi idő alatt, mint a tervezett képzési idő. A férjemnek meg érettségije van. Akkor is furán érezném magam, ha lenne egy jogi meg egy mérnöki diplomája, meg akkor is, ha csak 8 általánosa.

Fura, hogy nálatok ez 3 év alatt sose jött szóba, de az is, hogy így kiakadt a nő. Tegnapelőtt még abszolút szellemi partner voltál neki, most meg hirtelen egy bunkó hülyének tart. Ez inkább őt minősíti.

2020. ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
71%
Az írásképed veri sok diplomásét, mondom ezt diplomás férfiként. A partnered menjen a pichába, szerintem már nem szeret és ez csak egy kifogás a szakításhoz. Mellesleg még örülhet, hogy irodai aktakukacként is ilyen jól keres, mert a legtöbb irodában 200 nettót sem vinne haza. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy ő érzelmi intelligencia terén zsákutca.
2020. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%

Kezdődik 😅😅😅


Azok az okos, értelmes, művelt érettségi nélküliek, és azok a buta, műveletlen diplomások.


Azért nem vetted észre kell kiscsillag, hogy nincs diplomája, mert magad sem vagy a legélesebb kés a fiókban.

2020. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!