Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 év különbség a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 év különbség a férfi javára ellehetetlenítené a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, különféle okok miatt nem akarunk kapcsolatot, csak szexelünk. Ennek fél éve. Viszont nem tudom, érdemes lehet-e ezt felhozni, ha egyébként egy baráti társaságban vagyunk, és elvagyunk.


Én 23/N ő 39/F



2020. ápr. 8. 11:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

9-es! De szóltál, és kár volt...


Tudod van egy olyan, hogy valószínűség mi a valószínűbb, hogy egy 55 éves hal meg vagy egy 75 éves?

Ki él valószínűleg tovább, egy 55 éves vagy egy 75 éves?

ki lesz nagyobb valószínűséggel mozgásában korlátozott egy 55 vagy egy 75 éves?

Érted vagy magyarázzam el?

2020. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt azzal is van probléma, hogy te nem akarod megérteni, amibe elvileg beleegyeztél, hogy nem lesz ebből kapcsolat. Em véletlen szögezte ezt le az elején.
2020. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Jav.: nem véletlen
2020. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem akar tőled kapcsolatot, nem csak mert fiatal vagy. Neki te ennyit jelentesz. Keresztül mentem hasonlón sajnos, és persze végül mit sem számítottak az én érzéseim. Csak az számított, hogy otthon nem bukott le, és hogy most ismét kipipált egy dekoratív csajt, akit kitűnően manipulál. Ez erről szól.
2020. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!