Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégén megyek egy fesztiválr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén megyek egy fesztiválra, hogyan ismerkedjek? Valami ötletek? 17/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 22:39
1 2
 1/11 nielindi ***** válasza:
részegen
2010. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pucsítva tolass neki a pasinak a kocsmánál.
2010. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fesztivál? Ismerkedés?....te tudod. Én nem nagyon járok fesztiválokra, de az a tapasztalat, hogy oda nem ismerkedni járnak az emberek hanem jól berúgni, fetrengni a koszban, elkapni egy-két ÁNTSZ ellenőrzések által kihalóban lévő betegséget majd sírni a Fókuszba:D Mindenesetre, ott maximum egyéjszakás kalandot találsz (szerintem). Ha ez kell akkor könnyű, engedd el magad, menj pasik közelébe, a többit pedig bízd rájuk, hiszen a csajoknak mindig könyebb az ismerkedés. Ha nem ezt keresed akkor keress máshol, keress olyan helyen ahova a többiek is ismerkedni járnak.

18/f

2010. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
melyik fesztiválra mész?
2010. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Dobd me magad
2010. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fesztiválon nagyon egyszerű. Ahogy akarsz tulajdonképpen. Lehet normálisan, lehet ocsmánykodva, tök mindegy, ha negatív, mész tovább, annyian vannak.
2010. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet fesztiválon ismerkedni, én a mostani barátommal ott jöttem össze. :)

Légy csinos és szexi, de ne olyan mint valami olcsó lotyó.

Az ilyen fesztiválokon általában nagy a nyüzsgés, jövés-menés. Szemezgess, flörtölgess. Ha valamelyik srácnak tetszel, úgyis odamegy hozzád, vagy ha esetleg félénk lenni (ami azért ilyen nagy fesztiválokon annyira nem jellemző) akkor menj oda hozzá te, légy könnyed, nyitott.


Vagy ahogy már előttem is mondták, h ha egyéjszakás kalandra vágysz, azt könyebb megoldani...

2010. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha sirokba jösz akkor már jolcsináltad az első lépést :)
2010. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 fiibsz válasza:

veréb fesztre mész? :D

amugy fesztiválon a legegyszerübb ismerkedni, még ha nem is akarsz akkor is max 5 percen belül megtalálnak :D amugy meg bármilyen "ürüggyel" oda mész tüzet kérni vagy akármilyen hülyeséget megkérdezel pl: "bocsi van nálatok tea vaj???" vagy valami feltünő kiekészitő által is sok emberrel meg lehet ismerkedni pl: lencse nélküli oriási napszemcsi és társai...

2010. júl. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

23:00-as Sirokra én is megyekek :O :DD

esetleg amúgy valamilyen koncerten is próbálkozhatsz :) ha van valami kedvenc együttesed, és a koncertjén meglátsz egy helyes fiút, odamész és megkérdezed hogy pl "te is szereted ...-t ?" :D és már beszélgettek is :) ha tetszel neki lehet meg hív valamire vagy akármi, ha meg akkor lesz ott még több száz ember ;)

2010. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!