Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor érzem magam értékesnek ha van kapcsolatom? Ha egyedül vagyok akkor értéktelennek érzem magam.

Figyelt kérdés
Mikor együtt vagyok valakivel aki dicsér, jókat mond rám, egyből az egekbe szökik az önbizalmam. De amint átvernek, szakítanak velem, utána egyből egy semmit érő senkinek gondolom magam, akinek élni is kár a földön. Kaptam már jó visszajelzéseket, de nem olyan sokat egész életemben, mint az emberek többsége. Többet voltam egyedül az életemben, mint kapcsolatban, így azt gondolom nem vagyok jó ember, mert aki jó, az már rég megtalálta az igazit.
2020. ápr. 10. 22:46
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
89%
Asszem talán a médiának és az önismereted hiányának lehet hozzá köze.
2020. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

Jól érzed.

De manapság azt a világot éljük, hogy mindent félremagyaráznak, legfőképp olyan fogalmakat, amik ösztönösek, és a nagy átlagot érinti.

Vagyis miért gáz, ha szereted nő létedre a férfiakat, miért jó 50 évesen egyedül élni, és felakasztani magad, miért jó utálni a gyerekeket, stb.

2020. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak akkor vagy ertekes, pontosabban akkor is ugyan annyira vagy ertekes, vagy ertektelen, mint kapcsolatban.
2020. ápr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!