Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom meg akarja változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom meg akarja változtatni a testalkatát, de én ezt nem támogatom?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtünk, szép izmos volt, nem felpumpálva, de azért látszott rajta, hogy az elmúlt években hogy gyúrt.


Most viszont kitalálta, hogy le akar fogyni, eljar futni és ilyen atléta alkatot akar.


Nekem nem ezzel van a gondom, hanem hogy nem sokkal magasabb, mint én, és kb 8 kg-val nehezebb, mint én, tehát osszessegeben kb ugyanolyan vastagok vagyunk. Nem szeretném, hogy lefogyjon, mert nem érezném jól magam, ha én lennék nőként a nagyobb darab, vagy ha ugyanakkorák lennénk.


Én személy szerint fogyni nem szeretnék, mert évek óta be van állva egy optimális súly, es ebben érzem jól magam. Volt egy időszak, mikor fogyozni próbáltam, de csak azt értem el, hogy a mellem tűnt el kb.


Tudom, ez kényes kérdés. Én tényleg nem támogatom őt ebben, hogy fogyjon, mert már így is kb egyforma szélesek vagyunk. Ő is teljesen normális súlyban van (65-66 kg), illetve én is (57 kg). Én 161 cm vagyok, ő 173.


Csakhat ha ő meg rosszul érzi magát, akkor azt csinál a testével, amit akar. Viszont ez esetben meg én nem tudnám vonzónak érezni magam mellette. Aztán lehet ez az egesz az en hulyesegem, meg tisztában vagyok vele h ez egy komplexus bennem. Volt már férfi, akit ezért utasítottam vissza, mert nem éreztem jól magam mellette, túl vékony volt. Ez nem róla szólt akkor sem, inkább rólam.


Mit tanacsoltok?


2020. ápr. 11. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%

Kíváncsi vagyok, vajon most is bírják-e azt, hogy a kérdező önbizalomhiányos meg attól fél csak, hogy a párja "túllép rajta" vagy elcsábítják tőle. Mivel a múltkor azonos szituációban ez lett írva az edző csajszi barátjára, jogosan.


Amúgy az sosem árt, ha tesz az egészségéért, egyedül a kokszozás gáz, vagy az ilyen gyurma viselkedés.

2020. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem az a gondom, hogy jobb pasi lesz. Szerintem jobb pasi izmosan, mint ha lefogyna. Állítólag a hasa a gondja, amiatt akar fogyni, de szerintem nincs hasa. Annyi, hogy nem kockás neki, de zsír sincs rajta. Ilyen alkat. Most jobb pasi, mintha lefogyna szerintem. Nem ezzel van a gond. De nem szeretném, hogy nálam vékonyabb legyen.
2020. ápr. 11. 22:20
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

#2


Ha atléta lesz, az nem azt jelenti, hogy valami csontkollekció lesz akinek minden csontja és belsőszerve kilátszik...

2020. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Ummm ez úgy tűnik, a te problémád. Ostoba és önző és manipulatív dolog azt mondani a párodnak, hogy a te komplexusod miatt ne csináljon valamit, amit nagyon akar.


Másrészt meg már a 21. században el lehetne felejteni ezt a "a pasinak mindig nehezebbnek és nagyobbnak és erősebbnek kell lennie" dumát. Hadd csinálja már szerencsétlen, amit akar.

2020. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tudom, de nekem amúgy sem tetszenek az atléta alkatok. Számomra vonzóbb, ha "van mit fogni".

Nőként én se az a skinny típus vagyok, hanem vannak formák is.

2020. ápr. 11. 22:25
 6/16 A kérdező kommentje:
Oké, lehet velem van a baj. De akkor ő is fogadja el, ha teszem azt, azt mondom, 10 kgt hizni szeretnék, csak úgy. Mert ez tetszik. Ne hagyjon el vagy csaljon meg miatta. Tok ugyanaz szerintem
2020. ápr. 11. 22:27
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

#6


Tedd azt, saját szabad akaratod van. Vagy még jobb, ha úgy érzed, hogy nem fogod már szeretni, ha nem olyan az alkata, mint amit elvársz, akkor hagyd el, szabad akaratodból. Bár biztosan nagy és mindent elsöprő szerelem lehetett, ha pár elvesztett kiló kiábrándít belőle...

2020. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Igy, ebben a felallasban ez baromi nagy onzes.

No vagyok

2020. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Igazatok van
2020. ápr. 11. 22:42
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Oké, hogy ne korlátozzuk a másikat, támogassuk, ha el akar valamit érni meg stb., de én megértem a kérdezőt. Így is egy vékony emberről van szó, lehet ezen szépíteni, de egy 65 kilós férfit nem lehet másnak nevezni. Hova akar még fogyni?! Persze, hogy rosszul érezné magát mellette a kérdező.
2020. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!