Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom meg akarja változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom meg akarja változtatni a testalkatát, de én ezt nem támogatom?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtünk, szép izmos volt, nem felpumpálva, de azért látszott rajta, hogy az elmúlt években hogy gyúrt.


Most viszont kitalálta, hogy le akar fogyni, eljar futni és ilyen atléta alkatot akar.


Nekem nem ezzel van a gondom, hanem hogy nem sokkal magasabb, mint én, és kb 8 kg-val nehezebb, mint én, tehát osszessegeben kb ugyanolyan vastagok vagyunk. Nem szeretném, hogy lefogyjon, mert nem érezném jól magam, ha én lennék nőként a nagyobb darab, vagy ha ugyanakkorák lennénk.


Én személy szerint fogyni nem szeretnék, mert évek óta be van állva egy optimális súly, es ebben érzem jól magam. Volt egy időszak, mikor fogyozni próbáltam, de csak azt értem el, hogy a mellem tűnt el kb.


Tudom, ez kényes kérdés. Én tényleg nem támogatom őt ebben, hogy fogyjon, mert már így is kb egyforma szélesek vagyunk. Ő is teljesen normális súlyban van (65-66 kg), illetve én is (57 kg). Én 161 cm vagyok, ő 173.


Csakhat ha ő meg rosszul érzi magát, akkor azt csinál a testével, amit akar. Viszont ez esetben meg én nem tudnám vonzónak érezni magam mellette. Aztán lehet ez az egesz az en hulyesegem, meg tisztában vagyok vele h ez egy komplexus bennem. Volt már férfi, akit ezért utasítottam vissza, mert nem éreztem jól magam mellette, túl vékony volt. Ez nem róla szólt akkor sem, inkább rólam.


Mit tanacsoltok?


2020. ápr. 11. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul hangzik, amit leírsz. Mégis melyik univerzumban lenne az normális, hogy valaki attól bármilyen szinte rosszul érezze magát, attól ne tartaná magát vonzónak, hogy hogy néz ki a másik mellett? A saját önértékeléseddel van bajod, legalább is azt vallod, akkor azzal kellene foglalkoznod, nem a párodat kellene nem támogatni, azért, mert neked nincsenek rendben a dolgok a saját fejedben.

Totál nem attól kellene vonzónak érezni magad, hogy a párod mennyire vékony melletted.

Felmerült bennem inkább az, hogy egyszerűen neked nem tetszene a párod vékonyabb alkata. Ha neked ez ennyire fontos, hogy szerinted a te kedvtelésed fontosabb, mint hogy ő mit szeretne elérni a Saját testével, akkor az sem egészséges, önzőség részedről, nem szereted igazán. Fogadd el úgy, ahogy ő jól érzi magát, vagy hagyd el, de semmi jogod beleszólni, hogy fogyhat-e.

2020. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem hallottam, hogy a pároknak egyforma szélesek kellene lenni

Te miért magadnak akarsz vonzó lenni?

2020. ápr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%

65 kg es 173 cm rel hogy lehet vslaki "szép izmos"??

Ha ebbol 8kg ot meg lead,nem atléta lesz hanem kenyai hosszútáv futó.

Én 102 kg vok 193 cm-el joval magasabb a testsuly indexem mint neki,de így is látszatra vékony vagyok

2020. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
180centis exem 65kg-al mar csontkollekcio volt, en ertem a problemadat, de segiteni sajnos nem tudok. Engem is zavana. N
2020. ápr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az ő dolga, csak ne legyen egy anorexiás valaki, addig ne menjen le.
2020. ápr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha attól kell félned,hogy a párod megcsalna, ha 10 kilót híznál, akkor az szerintem már rég rossz. - Válaszolva a nekem intézett reakciódra.

Én a jelenlegi párkapcsolatomban voltam 67 meg 59 kiló is és egyszer nem fordult meg a fejemben, hogy engem ezért megcsalnának :D

2020. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!