Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is van olyan exetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van olyan exetek, akihez senki nem tudott felérni a későbbi párjaitok közül?

Figyelt kérdés
Ettől szenvedek. Senkit nem tudok igazán szeretni, csak próbálkozom, de ugyanaz a személy jár a fejemben.
2020. ápr. 12. 09:17
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
80%

Sose hasonlítgattam exeket az aktuàlishoz.


Próbàld meg lezàrni az exes sztorit...

2020. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs. Szerintem az a baj, hogy rossz emberekkel jössz össze, nem is vonzódsz hozzájuk igazán, nem szereted őket. Tovább kellene keresned / várni, egyedül pihenni. Nem találtál még elég jót magadnak, addig más nem kellene szivatni, csak hogy legyen valaki.
2020. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Nincs.


Mentálisan egészséges vagyok, el tudom engedni a korábbi párjaimat, nem idealizálom őket, és tudok találni olyat, aki semmilyen téren nem rosszabb náluk (de nem is feltélten jobb).


Egy egészséges felnőtt így működik.

2020. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazán tökéletes vagy :)
2020. ápr. 12. 09:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen, mivel tökéletes emberek nem léteznek. :)
2020. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Nekem volt egy parom, aki a mai napig a legnagyobb hatást tette rám. Lezártam régen, nincs érzelem, de belegondolva ő volt, akivel a legjobban passzoltunk.

Jelenleg boldog párkapcsolatban élek és nem is adnám fel semmiért. De ez az igazság.

2020. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Nincs. Mindenki lecseréhető és mindenki felülmúlható.


Ha pedig hozzá hasonlítod az embereket, akkor még lehet, hogy nem kéne ismerkedned. Dolgozd fel egyedül azt a párkapcsolatot és hogy vége lett, és vesd be magad utána.

2020. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig volt, akit nem tudtam elengedni, mert akkora hatással volt rám, de ezek múlandó dolgok és kopnak. Fontos, hogy mi és hogyan történt köztetek, összességében le kell zárni, megérteni a miérteket, csak elveszed magadtól a lehetőséget, hogy valami sokkal jobb történjen veled, mert igenis van ilyen, még ha most nem is gondolod így. Nem foroghat mindened egy múltbéli ember körül, nem csak egy embert szerethetsz igazán. Lehet 1 vagy 5 év múlva találkozol valakivel, aki megváltoztatja a világod, de addigis sokkal jobb neked, ha nem burokban él a szíved és nem emészted magad a múlton. Fontos a múlt és sokat lehet, kell is belőle tanulni, de az egyik legnagyobb hátráltató tényező.
2020. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy nem találtál elég jót magadhoz. Együtt és egymást kell azzá tenni. Nyilván van, hogy meroben különbözik 2 ember egymástól, akkor nem érdemes foglalkozni ezzel, de az a baj, hogy a legtöbb ember azt hiszi, automatikusan jár neki a legjobb mindenből, mindenkiből. Ez nem így van.

Becsapni nem szabad senkit, szerintem legyél egyedül egy ideig!

2020. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs, mert a szememben rosszabb emberrel nem jöttem össze eleve
2020. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!