Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire fontos egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire fontos egy férfi, hogy elfekejtsen? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Egyetemista koromban együtt laktam egy lánnyal (én is nő vagyok), lakótársak voltunk albérletben. Nagyon jól kijöttünk. Ő 3 évvel idősebb tőlem.

Év végén mikor költöztünk ki, meghívott a diplmázására,a amire elmentem.

Év közben sokszor volt téma, hogy a pasija beszélget egy másik nővel, taliztak, nem mehetett a lány bulizni stb. Tehát nekem az jött le, hogy nem túl jó a kapcsolatuk. Sokat mesélt róla, nem részletezem.

Nyáron meglepődve láttam, hogy megvolt a lagzijuk, amire elfelejtett meghívni...

Utána sorba jöttek a dolgok, 2 baba, szülinapok, keresztelők, névnapok... stb.

Ezekre én és a barátom nem lettünk meghívva.

Viszont, azt nem felejti el, hogy dicsekedjen. Küldd 10 képet a gyerekeiről, erre megdicsérem persze, hogy cukik, megkérdezem hogy vannak, semmi válasz, eltelik 5 hónap, újra cuki képek. Meg se kérdezi mi van velem, hogy megy az egyetem stb. stb.

Pedig megbeszéltük a kiköltözéskor, hogy mi nem leszünk olyanok mint a sok idióta ember, hogy ha nem tudnak találkozni, akkor nem is kommunikálnak, megbeszéltük, hogy amikor lehet találkozunk, összejárunk. stb. Ennek ellenére 4 év alatt 1x taliztunk... :/


2020. ápr. 13. 11:54
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
59%

Kirakatcsalád...enyni az egész.

Mondanám, hogy értékrend kérdése a dolog.


És nyugi, ennyi külső megerősítés mellett 100%, hogy nincs minden rendben otthon. Közösen visszaszámolunk a válasukig? :D

2020. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy nem a férfi miatt alakult így. "Elfelejtette" (mert el akarta felejteni), hogy miben egyeztetek meg (?).

Mi lenne, ha Te írnál neki? A reagálásából rájönnél, hogy hogyan viszonyul hozzád.

2020. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem kívánok nekik rosszat, 4. éve házasok
2020. ápr. 13. 12:01
 4/10 A kérdező kommentje:
írtam neki párszor természetesen én is :) vagy válaszolt, vagy nem...
2020. ápr. 13. 12:02
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Ugyanolyan sz*r a házasságuk, csak van mivel villogni. Ez csak ennyiről szól, megmutatni hogy "bejött" neki az élet, elérte amit a társadalom elvár. Ha beszélnétek is ezt mondanám, de így meg pláne hogy csupán ennyi a kommunikációtok. Lájkok, puncsolós üzenetek, gratulációk - a barátnőd egyenlő a felszínességgel.


Az természetes hogy jóval kevesebb ideje van, de csak akkor találkozna 4 év alatt egyszer veled, ha többet nem akarna. Feleslegesen kapaszkodsz még ebbe, neked sokkal többet jelentett ez a kapcsolat mint neki. Te csak egy vagy az ezer emberke közül akinek lehet mutogatni milyen szuper élete van.

2020. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Csak duma. Nekem is jelenleg ez fáj és tesz depresszióssá. Csak annyiban másabb az én történetem hogy én férfi vagyok és nő a másik szereplő. Mi is nagyon jóban voltunk, beleszerettem de nem kaptam viszonzást. A viszonyunk egy idő után a távolodásból kicsit visszarendeződött de egy idő után már ellaposodott köztünk a kommunikáció. Részemről azért nem tudtam már vele beszélgetni mert bennem eljött az a pillanat amikor már részletesen el kellett volna mondanom hogy mennyire ő jelenti nekem a világot és szinte könyörögtem volna egy esélyért de nem tehettem. Aztán ő máshová ment el, máshol folytatja az életét de azt mondta hogy beszélhetünk. Ennek már több mint 2 hónapja. Egy sort sem írt. Mindig én írtam rá de ezt már meguntam hogy mindig én keresem. Én felköszöntöttem a névnapján ő meg egyáltalán nem foglalkozott az enyémmel. Egyáltalán nem vagyok neki fontos ez egyértelmű. De nekem nagyon fáj. Úgyhogy itt is csak az ígéret volt de semmi más. Szerintem nálad is az volt hogy csak ilyen kamu lerázó dumaként mondta ezt és a képeket is amolyan fszméregetés miatt küldte. Hogy lásd azt hogy ő már hol tart az életben...

Tudom hogy fájdalmas dolog az amikor egyoldalú a szeretet de valahogy el kell az ilyen embereket felejteni.

2020. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor a kóbor kutyát befogadod és utána megharap, kiengeded az utcára, ha vissza megy, soha többé nem fog megharapni.
2020. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki megesküszik, hogy ő nem lesz olyan, mint a többi "idióta".


Aztán ugyanolyna lesz persze...

2020. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) igaz, ez csak barátság. volt, de szomorúvá tesz, hogy ennyire eltávolodyunk :(
2020. ápr. 13. 12:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd mennek a nyaralós képek is, aztán pedig a lélekmelengető megosztások facén! :D
2020. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!