Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nárcisztikus személyiségzav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nárcisztikus személyiségzavar? Vagy csak így akar lerázni?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy férfival chaten. kb 3 hét után elkezdett a beszélgetés furcsa irányt venni. Folyton kötekedett, rosszindulatúnak,hülyének állított be bizonyos témákban,hiába magyaráztam az ellenkezőjét,kiforgatta a szavaim. Azt mondta csak vicc az egész. Amikor a fordítottját alkalmaztam rajta,csúnyán megsértődött,nekem kellett bocsánatot kérnem,ez után ügyeltem mit mondok, de a témáink mindig oda lyukadtak ki, hogy ő az erkölcsi felsőbbrendűségét bizonygatta nekem. Egyszer felvettem,hogy találkozzunk,ő vissza utasított. Gondoltam nem akar semmit és majd a chetünk elkopik. De nem. Utána egyre többet írt, eljutottunk oda,hogy szinte létezni nem engedett, és megsértődött ha mentem volna a dolgomra,apró dolgok miatt sértődött meg, közben pedig utalgatott sokat hogy össze jönne velem. Azért viselkedett vajon így,mert tényleg problámái vannak,vagy csak így akarta lerázatni magát? napi 5-6 órát képes lett volna beszélni
2020. ápr. 14. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha lerázatni akarta magát, akkor hagyta volna. Inkább "magához igazít", ez nem feltétlen nárcisztikus személyiségzavar, de az biztos, hogy önértékeléssel lehetnek gondok. (nálad is, ha ennyire érdekel mit érez, ha lekoccolsz, amennyiben nem tetszik neked a kotta). Azt javaslom neked, hogy hagyd inkább.
2020. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj magadnak bajt.Rázd le!
2020. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És neked milyen személyiségi zavarod van, hogy még nem ráztad le ezt a phaszt?
2020. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki ezt a gyökeret.
2020. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez miért kérdés?


Ha több éves kapcsolat után, akár gyerekkel felmerül, hogy a párod bizony nárcisztikus, akkor megértem, hogy megpróbálod megoldani.


Ezt a tagot te nem ismered olyan régóta. Simán tudod hanyagolni, nem kell azon gondolkozni, miért ilyen. Ilyen, és kész, és ez neked gondolom, nem jó.

2020. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valószinu narcisz.

Tudom mirol beszelek, hidd el nen akarod te azt a csavot.

2020. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc, érzel mi zsarolás. Felejtős.
2020. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de baromira unatkozik a csávó, az biztos.
2020. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd inkabb!
2020. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!