Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, vagy tényleg én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, vagy tényleg én túlzom el ezt a párommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A párom természetéből adodoan nagyon szeret kötözködni. Régebben is ilyen volt de így hogy már eltelt felettünk egy kis idő egyre inkább szereti ezt csinálni. Állítása szerint azért csinálja mert látja hogy mosolygok rajta és fel akar viditsni. De néha már szerintem túlzásba esik vele. Nem mondanám hogy ezeket komolyan mondja de néha már tényleg mondom neki hogy fejezze be ne tulozza el ilyenkor azt mondja hogy ne vegyem már komolyan nem megbantani aksr vele. De van hohy már zavar mert jobb lenne néha kicsit komolyabban beszélni egymással, illetve szoktunk de hulyeskedni meg piszkalodni többet szokott néha. Végig mosolyog közbe de van hogy mondja hogy ha valamiről beszélünk hogy pl hogy viselkedjek mert ki fogok kapni, vagy hogy neked is ennyi eszed van mint egy mazsola. Vagy hogy hülye vagyok de ő is az. Vagy hogy azért fáj a fejem mert üres. Vagy csak mikor úgy beszélünk egymással hogy mindjárt kapsz egy pofont, vagy kiutom a fogaidat.van hogy ezt én is mondom neki és röhögünk közbe de néha már soknak érzem nem pedig viccesnek. Így beszologat ami egy ideig vicces de aztán msr unom is azt szeretném hogy komolyabban beszéljünk félek hohy hozzá szokik és így fog velem ezentúl beszélni. Ilyenkor mondom hogy nemár mert ez msr nekem nem vicces vagy hogy beszéljünk már komolyan. És olyankor mondja hogy ne vegyem már komolyan ilyet nem mondana komolyan csak viccel. Azért csinálja hohy vissza kötöszködjek.

Ez normális vagy nem?


2020. ápr. 14. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én idegbajt kapnék tőle. Nekem ez nem humoros, hanem végtelenül gyerekes. Jó kis humor, amin csak ő nevet, a másik meg szenved tőle.
2020. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én volt férjem pont ilyen volt. Reggelente, mikor felkelt, ki jött és az asztalra csapott, hangosan üvöltve, h asszony, kávét! És röhögött. A gyerekek pedig megrémültek. Vagy a boltban fizeteskor olyanokkal alazott, h pakoljal már gyorsabban, ezért tartalak stb. Ezeket ő tényleg viccesnek találta.

Az elején a kapcsolatunkban ennek a jóval finomabb formája volt, ami még vicces volt, és évek alatt változott egyre drasztikusabbá.

Hiába beszéltem vele, h ezt hagyja abba, rajottem, h nem direkt csinálja, neki ez tényleg poén. A lényeg, h nekem nem.

2020. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kussolj, mert pofán utlek, vagy fogd be, mert megverlek szintén voltak. És tényleg poénnak szánta. Közben röhögött. Én már kevésbé. Ha szóltam, akkor én voltam akinek nincs humorerzeke. Ja, és pláne a gyerekekkel is kezdte a stílust. Szerencsére már nem vagyunk együtt.

2es voltam

2020. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A barátom detto ugyanez és engem is nagyon zavar. Eddig még bíztam benne, hogy idővel megváltozik, de a 2. válaszoló kommentje után már kételkedem benne...Lehet, nem lesz valami hosszú életű a kapcsolat :/
2020. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kellene beszélni a játékszabályokat. Tisztázni, hogy nem azért szólsz, mert idáig sértő volt az egész és magyarázkodni kell, hanem hogy jelzed, váltanál komolyabb hangnemre. Nem kell engesztelni, magyarázni, szabadkozni, hangnemet kell váltani, figyeljen oda, ennyi.
2020. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nálunk is vannak ilyenek. Ez a fogd be mert lekeverek egyet. Amit ugye röhögve mond. De istenem néha már annyira fárasztó tud lenni hogy ő ezen annyira szórakozik. Nekem meg már nem vicces van hogy nem szólok hozzá ez miatt. Aztán mondts hogy akkor befejezi de nem gondolta volna hogy ebből ekkora problémát kell csinálni.

De nem vagyok benne biztos hogy be fogja fejezni. Szerintem nem.

2020. ápr. 14. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja befejezni. Pláne, ha már többször kérted, és nem fejezte be. Ő ilyen sajnos.
2020. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!