Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy mérgező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy mérgező kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már senkinek se tudok hinni, hiába akarna velem bárki is ismerkedni. De fáj hogy míg engem bántott ugyanaz az illető egy kapcsolat, addig mást meg felbecsül. Ha erre gondolok még kevesebbnek érzem magam. Nekem csak mások boldogságát kell néznem, ez jutott nekem az életben, mert többre nem vagyok érdemes.
2020. ápr. 17. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem vagy egyedül. Kb rám is így hatottak az elmúlt kapcsolataim. Amit tehetsz, az az hogy nem adod fel és küzdesz tovább. Kell találni egy célt ami boldoggá tesz és minden napnak megkell keresni a szépségét.
2020. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első körben azt tedd, amit mindenkinek tennie kellene bármilyen kapcsolat vége után.


Hozd egyenesbe az életed, és önmagad!



Akkor vágj másik kapcsolatba, ha ez megvan ha túl vagy az előzőn, ha lezártad a mérgező kapcsolatot, és fel is dolgoztad (mert az nem elég, hogy vége, mikor még azon rágódsz hetekig-hónapokig).



Ha ez megvan, egyenesben van, kiegynesúlyozott és boldog vagy (egyedül is), akkor keress valakit, akivel megoszthatod az életed.

2020. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha kiegyensúlyozott lennék se lennék jó senkinek, akkor is mindig csak kevés lennék, ahogy egész életemben az voltam.
2020. ápr. 17. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha kiegyensúlyozott lennék se lennék jó senkinek, akkor is mindig csak kevés lennék, ahogy egész életemben az voltam."


Azt nem tudhatod, hogyha kiegyensúlyozott lennél, akkor kellenél e, és milyen lenne.


Azt viszont a fenti mondat alapján 100%-ra mondhatjuk, hogy jelenleg nem vagy kiegyensúlyozott.

2020. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress egy nem mérgezőt.
2020. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a problémádat és értem a gondolataidat is ebben az esetben. Sajnos én is megbíztam teljesen olyan valakiben, akiben nem kellett volna. Folyamatosan hazudott, megcsalt, ráadásul gusztustalan módon. Most már minden ok. A sportolásba, munkába vetettem magam és jólérzem magam teljesen. Nem akarok soha többet megfelelni senkinek sem.
2020. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!