Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jeleit láttad egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleit láttad egy páron/személyen hogy nem akar gyereket? Vagy akar nagyon de meddő?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem hogy attól hogy nem akar valaki gyereket szülni/nevelni NEM gyerekes és szeleburdi,de akik gyerekesek komolytalanok a többség nem "nőtt fel ehhez".


Én amit észrevettem gyerektelen 30+ os párokon: össze-vissza nevetgélnek, buliznak, millió haverjuk van akik elsődleges helyet töltenek be az életükben, face insta poszttal ünneplik házikedvenceik szülinapját, úgy viselkednek mint a kamaszok.


Másik hogy vetted észre hogy meddők? Nem kötik az orrunkra de van pár jel..miből lehet észrevenni?



2020. ápr. 17. 02:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%

Hat en gyerek mellett is inkabb nevetgetlnek ossze-vissza, ahelyett, hogy idegbol orditsak az utcan azert, mert a gyerek beleugrott egy pocsolyaba. Szerintem a gyerekek tok viccesek, a szulok meg ugy viselkednek csomoszor mint valami karot nyelt katonatiszt.

Egyelore azert nincs gyerek, mert mas dolgok vannak tervben / megvalositas alatt, majd kb ket ev mulva lehet rola szo. De azt nehezen tudom elkepzelni, hogy megszuletik a gyerek es akkor atvaltozunk az amugy viccelodos, nevetgelos parommal ilyen uberkomoly kikepzotisztte, aki a gyerekkel csak utasitasokban es szamonkeresben kommunikal. Ismerek ilyen szulot, akinek kb mas beszedtemaja nincsen az altalanos iskolas gyerekkel azon kivul, hogy megirtak-e a dolgozatot, hanyast kapott es irnak-e meg dolgozatot a heten es tanult-e ra eleget es kesz van-e minden hazifeladat? De tenyleg semmi!!!! mas tema. Ezen kivul kb max annyit szol a gyerekhez, hogy mossal kezet, gyere vacsorazni, jo most jatszhatsz a gepen egy orat, menjel furdoni, mosd meg a fogad, gyere el a geptol, alvasido. Hat, en inkabb ezt nem ertem, nem a nevetgelo, bulizos felnotteket. Eleve a bulizast nem kell abbahagyni, attol meg mert mar gyereket terveztek, volt olyan par a tarsasagban ahol a no meg eljott velunk az elejen, de mar latvanyosan csak uditot ivott, aztan kinyugtek, hogy jon a baba :D Aztan onnantol mar nem is nagyon jott egy ido utan egyikuk sem, csak a ferfi nagy ritkan, a gyerek megszuletese utan pedig eltelt nemi ido, amikor mar lehetett a nagyira bizni a gyereket, megint jottek mindketten, nyilvan erosen lecsokkent az alkalmak szama, de nem gondoltak ugy, hogy akkor vege a vilagnak es tobbet nem lehet eljarni szorakozni soha. De amig nincs gyerek, addig hova komolykodjon barki?

2020. ápr. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, a legtöbb gyerekkel rendelkező pár ugyanúgy össze-vissza nevetgél,csak a háziállat helyett a gyerek minden mozdulatát posztolják facebookra, semmi életcéljuk, csak elvannak a meleg fosban, hiszen ők már “létrehozták az élet értelmét”, a kölyköt. Csak éppen nem tartanak sehova, befejezett az életük.


Látod, lehet általánosítani, de minek.

2020. ápr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
64%
Azt,hogy valaki meddő onnan lehet észrevenni,hogy nem jön össze a gyerek több év alatt...De amúgy kik azok az ők?(mármint akik meddők)
2020. ápr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
26%
A 30 fölötti nők körében tapasztalataim szerint rendkívül ritka, hogy valaki szívből ne akarjon gyereket. A gyerek iránti vágy ösztönös női program. Ezért a 30 fölötti gyermektelen pároknál, ha a nőnek nincsenek meddőségi problémái, 90%-ban az az ok, hogy csak a férfi nem akar gyereket. Vagy egyelőre nem, vagy sohasem. Ebbe a nők egy része belenyugszik (de 45 éves korára mindig nagyon megbánja), egy másik részük pedig egy idő után elveszíti a türelmét és másik társat keres. Egyszóval a legtöbb esetben ideiglenes kompromisszum a 30 fölötti tartós párkapcsolatokban a gyermektelenség. A férfiak halogatják inkább, mindig azt kommunikálva a nő felé, hogy majd később legyen gyerek, mert csak így tudják megtartani a párjukat. Azután 35-40 között a legtöbb ilyen nő elveszíti a türelmét és otthagyja a halogató férfit.
2020. ápr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
#4: nem minden nő akar gyereket. 40 feletti sem.
2020. ápr. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%

#4 Mondjuk szomorú lenne, ha engem azért hagynának ott 40 évesen, mert örökletes betegségem van, és nem akarok beteg utódot


Nyilván ezt eddig mindig előre elmondtam.


F

2020. ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%

Én nem akarok, és nem tudom, mennyire látszik ez nálam. Sajnos mindig is komolyabb típus voltam. Szerintem maximum úgy veszik észre rajtam, hogy nem áradozom, hogy milyen jó lenne, nem hoz lázba ez a kérdéskör.

Amúgy nő vagyok, szóval szerintem belőlem kimaradt az említett "program".


Meddőség: onnan szoktam tudni, hogy bevallják. Ők áradoznak a témáról, de közben ott van valamiféle szomorúság a pár szemeiben, hogy már megint semmi.

2020. ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
77%
#4 voltam, és annyit tennék még hozzá, hogy én már elmúltam 50 éves, és ezalatt ismerőseim, barátaim, kollégáim körében egyetlenegy olyan nővel találkoztam csak, akinek volt gyerekvállalásra alkalmas párkapcsolata, és ennek ellenére tudatosan nem akart gyereket. Szóval ez a jelenség valóban létezik, de tapasztalataim szerint nagyjából olyan százból egy, azaz nagyon ritka. Természetesen ebbe a körbe nem számolom bele azokat, aki eleve nem keres vagy nem talál élettársat, hiszen tartósan magányos nők sokan vannak. Egyébként pedig azon az egyetlen nőn, akiről beszélek, nem lehetett észrevenni semmi különöset. Ezt tehát külső jelekből szerintem nem lehet megsejteni.
2020. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%

Tehát akinek gyereke van annak meg kell keseredni, el kell dobni a barátokat, a szórakozást és csak a gyerek lehet prioritás? Hát érdekes elképzelés a gyerekvállalásról és hatalmas baromság. Őszintén sajnálom azokat a szülőket akiknél ez történt, nekik abszolút nem volt való a gyerekvállalás.

Egyébként sajnos gyerekességet gyakrabban látsz szülőknél. Elég csak arra gondolni, hogy hány gyereket vállalnak a nagy semmire, egy szar kapcsolatba, nulla anyagi háttérrel és milyen naívan állnak hozzá, hogy tudnak ők gyereket nevelni és majd ők megmutatják.

A gyerekesség nem az önfeledt szórakozás, nem az élet szabadabb felfogása. A gyerekesség az amikor valaki felelőtlen idióta módjára szarja világra a gyerekeket és nem látja át vagy nem érdekli, hogy ő vagy a helyzete nem alkalmas erre. Akinek nem volt szörnyen rossz döntés a gyerekvállalás és nem keserítette meg az életét az ugyan úgy el fog menni bulizni, ugyan úgy fontosak lesznek neki a barátok, ugyan úgy meg fogja ünnepelni a kutyája szülinapját.

Egyébként meg onnan tudod, hogy nem akar gyereket, hogy megkérdezed és azt mondja nem akar. Semmi köze nincsen ehhez a komolytalanságnak, kismillió okból nem akarnak az emberek gyereket. Szerencsére egyre inkább efelé haladunk és nem az "így szokás, meg már a szomszédnak is van gyereke" felelőtlen gyerekpotyogtatás felé.

2020. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Igen sok minden van itt.. de adott embereknél nem tudok nem lehet rákérdezni.. de furdal a kíváncsiság. Tudom valakikről hogy 7-8 éve akarnak de nem lett..őket ismerem 7-8 éve pont és mivel tudom hogy tervezték de semmi nem merem..nem merek rákérdezni..
2020. ápr. 17. 14:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!