Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy elvárás az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy elvárás az a nőktől, hogy ne hízzanak el a kor előrehaladtával, vagy szüléskor?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy ne hízzon el az ember, akár nő akár férfi, csak annyit kell tenni, hogy nem szabad túl sokat zabálni. Ezt könnyen meg lehet állni némi önfegyelemmel.

Ezt az elvásást sok nő mégis sokallja. Ellenben, ha egy férfiról van szó, és "csak" nem hízik el, akkor is max átlagos teste lehet, még akkor is ha széles válla van genetikailag, ami a nőknek nem elég.

Ahhoz, hogy egy férfinak jó teste legyen, ahhoz el kell járni edzeni, heti 3-4 alkalommal. Nem csak azt kell nézni, hogy mennyit eszik, hanem pontosan tudni kell, hogy mit, mennyi fehérjét, szénhidrátot, zsírt visz be stb.

Mégis sok esetben a nők ezt is lazán elvárják a férfiaktól, de maguktól pedig azt a minimálisat sem, hogy nem szabad sokat mértéktelenül enni.

Miért van ez? A férfiak birkák és még ebbe is belemennek, csak valamilyen puncijuk legyen?


2020. ápr. 17. 17:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Nyuszika, statisztikai tény, hogy a férfiak szülés nélkül is nagyobb túlsúllyal rendelkeznek.
2020. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
91%
Schobert Norbi, te vagy az? 😃
2020. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
79%

Én nem híztam el. Egyébként nem nagy elvárás.

72N

2020. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
15%
Mert az "EN MOST ANYUKA VAGYOOOK" kategoriaba, ok azt hiszik magukrol, otthon ulni egy gyerekkel akkora feladat, hogy nekik mindent lehet. Utalom a gyerekes nok javat, borzalmasak...
2020. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
73%
Most ha ugyis csak a szex miatt kell a no, nem hot mindegy? Bedugni akkor is be tudod, ha dagadt. Ha meg nem a szex miatt kene, nem irogatnal ilyen hulyesegeket.
2020. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%

Én a fordítottja vagyok, annyit eszek mint egy ló, és nem bírok hízni. Gyanítom, van akinek a fordítottja igaz, kétlem hogy ennyire egyszerű lenne fogyni mindenki számára.

Amúgy még mindig több az elhízott pasi, gondolom ők többet szülnek.

2020. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
28%

"2 es pont ezt akartam írni!!! :D

Itt is lehet ezen őrjöngeni...

2020. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom Norbi, de hidd el, vannak ennél fontosabb dplgok is az életben, pl kinyitni egy kémia könyvet, mielőtt leégetnénk magunkat!
2020. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
A 14 éves lányom már most elkezdett fogyókúrázni, hogy megfeleljen az elvárásnak, társadalmi nyomásnak. Én gyerekkorom óta sportolok, és figyelek, hogy mit eszek, így van normális alakom. A férjem soha nem sportolt, kolbásszal eszi a szalonnát, és mégis tök normális alakja van, nulla erőfeszítéssel. A nővérem is odafigyel, hogy mit eszik, próbál minél többet mozogni, a párja meg 5 év alatt 20 kg hízott, és még büszke is a hasára.
2020. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
40%
#2 😂😂
2020. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!