Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerek miért elvárás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek miért elvárás? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mindig szekál a környezetem azzal, hogy mikor lesz már gyerekem, hisz benne vagyok már a korban.

Én valahogy nem bírom elviselni az állandó neszt, a zajtz, a sírást és a többi velejáróját, ha én tudom magamról, hogy ez nekem nem való, akkor minek vállalnék gyereket?

A társadalom hiába várja el, a gyereket nekem kell nevelni, nem a társadalom fogja helyettem.

28 éves fiú.

Ha más is van így, légyszi írjatok kort is.



2019. nov. 29. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én már mindenkit lebasztam a környezetemben, hogy köszönöm szépen, majd én szervezem a saját életemet...tudom javasolni
2019. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Ráérsz még, tíz év múlva már máshogy fogod gondolni. Húsz év múlva meg pánikszerűen akarsz majd.

Nő vagyok, de a férfiak többsége ilyen.


44n

2019. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Vagy válogasd meg jobban a környezeted, vagy állj ki magadért jobban. Én gyerektelen harmincas nő vagyok, ami még nagyobb bűn sokak szemében, mint ha egy férfi nem akar gyereket, de nem szekálnak emiatt mert tudják, hogy akkor nem teszik zsebre, amit kapnak érte. Nem az ő döntésük, hanem az enyém. Csak a primitív, korlátolt suttyók cseszegetik emiatt a másikat.
2019. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Én se akarok gyereket, egyetértek veled. 20/L
2019. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Bírom ezeket a 30 éves fiúkat 😅

Amugy nem kötelező a gyerek, de még meg is gondolhatod magad pár év múlva.

2019. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Fogadd meg egy három gyerekes anya tanácsát! Ha a magánéletedben vájkálnak, akkor mondj valami botrányosat. Többé nem faggatnak.


-Mikor lesz gyerek?

-Pár nap. Most fogadtam örökbe egy 16 éves thai lányt.

2019. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Ne akarj ilyen elvárásoknak megfelelni, mert a gyerekén fog lecsapódni a kényszer szűlte helyzet.


Bölcsiben dolgozóm Kisgyermeknevelőként, és volt már szerencsém olyan családhoz ahol csak a megfelelés miatt volt a gyerek és tulajdonképpen a hátuk közepére nem hiányzott szegény.


S ezt érzik a gyerekek, hogy otthon nem okés a légkőr.

A legtöbb hisztis, rossz, sokat síró gyerek szüleinél előbb utóbb kibukott, hogy hát bizony ők nem is akarták, de a mama meg a papa és az anyós meg a Julcsi néni nyaggatták őket.


Nem kötelező szeretni és akarni egy gyereket. Elrontod a saját életedet is ha kényszerből lesz a gyerek, de elrontod az ő életét is.

2019. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
7#, ki az a retardált, aki így vállal?????????????
2019. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Rólam már majdnem leszálltak, mert lassan kifutok az időből. De még így is beszólogat nyájas vigyorran egy két megkeseredett vén döglenivaló kancàcska, hogy mikor lesz már baba. 😁 Soha nem akartam és mai napig nem vágyom gyerekre. Biológiai csapda az egész. 36/n
2019. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En azzal szoktam érvelni h akinek van ismerosonnek nem az örömöt látom benne hanem a szenvedest.Erre lehervadnak. Vagy azt mondom h nem hianyzik a stressz,jo a nyugalom meg a szabadsag. Ezek ellen nem tudnak érvelni.

Max jön s bla bl h kifutsz az idobol egyedül leszel öreg korodra...

2019. nov. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!