Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről? Ezen ennyire meg kell haragudni?

Figyelt kérdés
Apám és a barátnőm jóban vannak, féléve járunk, múlt héten kérdezte apám, miért nem bringázunk ketten egyet itt helyben. Nem lett belőle semmi. Ma mondom neki hétvégén kimennénk majd itt bringázni. Mondja szó se lehet róla a vírus miatt. Mondom neki, de gyalog úgy mi a helyzet!? Azt mondja azzal nincs baj. Na mindegy nem látok összefüggést közötte, de nem akarom a vitát hallgatni, így mondom magamba jó legyen igazad akkor. Megírom a barátnőmnek, hogy inkább hanyagoljuk aztán majd náluk megyünk tekerni. Ez max egy óra szokott lenni, semmi teljesítménytúra csak egy kis tekerés helyben. A végére úgy berágott, hogy mondja később jön majd. Kérdezem, mentek boltba még? Mert azt mondta indul x órakor. Mondja így nincs kedve jönni. Komolyan egy hete találkoztunk és már tökre hiányzott nekem, alig vártam, hogy megölelgessem és lássam. Aztán ez teljesen lelombozott. Nem írtam vissza semmit erre a két szavas okfejtésére. Láttam valamit el kezdett írni, de abba is hagyta.
2020. ápr. 17. 18:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá megírom, hogy ettől még sétálhatunk, meg lehetünk a kertben és amúgy is tökre már hiányzik, de úgy voltam vele, nem csinálok magamból papucsot. Teljesen normálisan és viccesen próbáltam megírni, hogy van baj a faterral, aztán ez lett a vége.
2020. ápr. 17. 18:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki érti, fordítson!
2020. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk a sétát meg is írtam még amikor írtam neki...
2020. ápr. 17. 18:16
 4/6 A kérdező kommentje:
telefonról írtam , bocsi
2020. ápr. 17. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ember, tök összefüggéstelen az egész. Mi köze a barátnőddel való kínlódásonak apádhoz meg a biciklihez???
2020. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdező apja nem engedte a pici fiát biciklizni a barinőjével, így a kislánynak már nem is volt kedve átmenni. Totál nem tudom eldönteni, hogy melyik része a gázabb.
2020. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!