Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha azt mondaná a barátok, hogy ha ti nem mennének bele a nyitott kapcsolatba, akkor nem feltétel nélkül szeretitek az illetőt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy ha egy kapcsolatban nem ér feltételeket szabni, akkor a zsarolni sem ér a másikat
2020. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy senki nem szeret feltétel nélkül. Hiszen ő épp most akar nekem feltételek szabni.
2020. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy arra van az ajtó, azon kimehet és keressen maga mellé olyat aki ezt elfogadja.
2020. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Azt mondanám neki, hogy teljesen természetes dolog, hogy nem feltétel nélkül szeretjük a párunkat és vagyunk vele. Pl. nekem feltételem a kizárólagosság.

Így én megmutatnám neki, hogy merre van az ajtó.


33N

2020. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Elengedném ezt a kapcsolatot.
2020. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha ő nyitott kapcsolatra áhítozik, akkor Téged nem szeret!

Kuss neki!

2020. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Mehetne Isten hírével!

Nem elég, hogy mással akar dugni, még érzelmi zsarol is.

2020. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Ma van a nemzetközi, hogyan hagyjuk, hogy a pasi porrá alázzon nap?


Az egyiket nyitott kapcsolatba zsarolják, a másikhoz hetente átmennek 1x dugni, a maradék időben élik világukat.


És még 9 óra sincs

2020. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Én hapsi vagyok, de nem értem ezt a "nyitott" kapcsolatot. Addig oké, hogy unja a barátnőt és ezért mást is fel akar próbálni. De utána visszamegy és úgy tesznek, mintha nem lett volna félrek..ás?
2020. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

"Én hapsi vagyok, de nem értem ezt a "nyitott" kapcsolatot. Addig oké, hogy unja a barátnőt és ezért mást is fel akar próbálni. De utána visszamegy és úgy tesznek, mintha nem lett volna félrek..ás?"


#9: pontosan ez történik!



Nyitott kapcsolat akkor van, ha a két fél nem egyenrangú. Az egyik -és teljesen mindegy, hogy az a férfi, vagy a nő, láttam már mindkettővel-, sokkal jobban néz ki, vonzóbb, gazdagabb, népszerűbb, vagy bári egyéb. És nem kicsi a szakadék.


Ilyenkor az egyik fél bármit megtehet, félre kefélhet, stb, a másik pedig azzal oldja fel a kognitív disszonanciát, hogy ez egy nyitott kapcsolat, ők igazán szeretik egymást, ennyi belefér.


Mivel meg akarja tartani a párkapcsolatát a nagy különbség ellenére, így ezt az áldozatot meghozza, a lelkiismeretét meg ilyesmivel nyugtatja, hogy csak őt szereti, a többi csak testiség.



Nagyon ritka, hogy egy nyitott kapcsolatban tényleg mindketten élik világukat, sokkal gyakoribb, hogy az egyik kalandozik ezerrel, a másik meg jó fejet vág hozzá, és várja otthon, hogy hazatérjen a "párja"

2020. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!