Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért nem értelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért nem értelek titeket?

Figyelt kérdés
Alakulóban van egy kapcsolat, a pasi megnyílt nekem lelkileg, beszélt a múltbéli problémáiról a jelenlegi helyzetéről. Látom, hogy nem vagyok közömbös számára, látom hogyan rám néz, bámul és közben mosolyog. Ha el is megy hosszabb időre és ha hazajön én vagyok az első akit keres. Közösségi oldalon napi szinten beszéltünk, nem telt el úgy nap, hogy ne kerestük volna egymást.Azt mondta velem a legjobb a szex is. Viszont alakult köztünk egy kis nézeteltérés, valamit megígért és nem tartotta be, ezt én szóvá is tettem. Azóta ignorál, nem reagál az üzenetemre. Pedig nem vesztünk össze! Valaki magyarázza el mi játszódik le ilyenkor mert nem értem.
2020. ápr. 18. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem minket nem értesz, hanem azt az egy kimondott egyedet.
2020. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit részletesebben?
2020. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Nincs veled nehéz dolga, maradjunk annyiban.

Alakuló kapcsolat? Jó vicc, már megkapott tőled mindent, amit akart. Erre várjál nyugodtan.

2020. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Hisztis, sok ilyen van. Menekülj:)
2020. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Lefőtt a ☕.
2020. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Velem még jóbb lenne a szex

36 F

2020. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem te nagyon benézted a helyzetet.

Itt egy szexkapcsolat volt alakulóban, némi baráti érzelmekkel megfűszerezve a pasi részéről. Persze, hogy téged keres elsősorban, hiszen jelenleg te jelented neki a gyorsan elérhető szexpartnert, aki még a lelkét is hajlandó ápolgatni, ha ő úgy akarja. A számonkérés nem fér bele a szexkapcsolat fogalmába. Te meg tetted, és ez most nem tetszik a pasinak. Így elmenekült, hogy keressen új partnert, aki majd nem kéri számon a viselkedését.

2020. ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Imadom az ilyen csajszikat. Olyan vakon vannak hogy az hihetetlen :D
2020. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Mekkora sheggfejek vannak. Örülj hogy megszabadultál egy ilyentől. Botràny hogy itt valamelyik mai kérdezőhöz hasonlóan a férfiak azt hiszik hogy kizarolag komoly kapcsolatban kell korrektnek lenni és felelősséget vállalni a tetteikért. Az meg a hab a tortán hogy még te érezd magad hülyén hogy benézted a kapcsolatot mert ahhoz is jellemtelen féreg hogy tisztázza mi a szàndéka vagy épp mi nem.

Pusztàn a leírásodból nyilvanvaló hogy nem tisztel úgyhogy ne sajnáld nem kàr érte még ha most rosszul is esik. Aki ekkora tahó ès ennyi energiàt nem tesz a veled való viszonyàba az felejtős.

2020. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Én is futottam már bele 2 ilyen esetbe, és a barátnőim is, és nem, egyáltalán nem vagyunk naivak.

Mégis, hogyan kellene indulnia egy kapcsolatnak, ha nem így? Találkozgattok, szexeltek, mélyebb beszélgetések. Mégis mi a fenéből jöjjön le az embernek, hogy a másik nem így gondolja?


Számomra elég furcsa lenne már a 2. randin kérdezgetni, hogy de ugye évekre tervezel velem? Ezt senki sem tudja előre, ez jobb esetben kialakul idővel.

De az viszont gusztustalan, amikor valaki pontosan tudja, hogy csak néhány dugást akar, és közben végignézi, ahogy a másik totál bele van zúgva...

2020. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!