Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért nem értelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért nem értelek titeket?

Figyelt kérdés
Alakulóban van egy kapcsolat, a pasi megnyílt nekem lelkileg, beszélt a múltbéli problémáiról a jelenlegi helyzetéről. Látom, hogy nem vagyok közömbös számára, látom hogyan rám néz, bámul és közben mosolyog. Ha el is megy hosszabb időre és ha hazajön én vagyok az első akit keres. Közösségi oldalon napi szinten beszéltünk, nem telt el úgy nap, hogy ne kerestük volna egymást.Azt mondta velem a legjobb a szex is. Viszont alakult köztünk egy kis nézeteltérés, valamit megígért és nem tartotta be, ezt én szóvá is tettem. Azóta ignorál, nem reagál az üzenetemre. Pedig nem vesztünk össze! Valaki magyarázza el mi játszódik le ilyenkor mert nem értem.
2020. ápr. 18. 15:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem érzi, hogy te felelősségteljes vagy nem szeretsz kamuzni, ő meg lehet, hogy nem annyira szabálykövető, de bír téged, stb., csak nem szereti a felelősséget.
2020. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy?
2020. ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Már megkapta amit akart. Megy új vadaszteruletre. Ennyi.
2020. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!