Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért könnyebb egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könnyebb egy nőnek társat találnia, ismerkedni vagy esetleg kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen ezt olvasom, hogy egy nőnek sokkal könnyebb a párkeresés. De mégis miért? Sosem hallottam egyik nő ismerősömtől sem, hogy mennyi ,,jelölt" van és nem tud választani, mert ilyen a való életben nincs :D Kiváncsi lennék kinek mi a véleménye erről, meg szeretném megtudni, hogy egyesek mi alapján gondolják ezt. Arról több oldalt olvasni, hogy egy nőnek könnyebb, milyen rossz a férfiaknak. Szóval kérlek magyarázzátok el nekem mivel könnyebb egy nőnek mint egy férfinak?

2020. ápr. 18. 21:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#7 huszonévesként velem egykorúakkal ismerkedtem többnyire, nem tudom, hogy idősebbekkel mi a helyzet. Személy szerint nem vagyok sem kövér, sem csúnya, egyszerűen csak megvan a magam stílusa, nem vagyok hajlandó mai divatos instalányként öltözködni/sminkelni és viselkedni, hiába ez a stílus tetszik a férfiak nagy részének. Eddig többnyire olyanokkal hozott össze az élet, akik bizonygatták, hogy ez őket nem zavarja, tetszem nekik, szimpatikus vagyok (mert azért a pna az pna), de ugyan sportoljak már többet, hogy vékonyabb legyek (62 kiló vagyok 180 centihez), próbáljak ki pushupos melltartót, hogy nagyobbnak tűnjön a mellem, vasaljam/fessem már a hajam, mert szerintük az egyenes vagy ilyen-olyan színű jobban állna, hordjak már másfaja ruhákat, mint ami nekem tetszik. Szóval rám akarták erőltetni az instalány stílust úgy előadva, hogy ettől nekem is jobb lesz, mert úgy szívesebben dugnának.

Netes ismerkedéstől agyrákot kaptam kb. 3 nap után és töröltem magam mindenhonnan, mert ugyanolyan szánalmas férfi oldalról is a felhozatal, mint amiről a férfiak szoktak itt panaszkodni női részről. Én szégyentelenül ráírok bárkire, de többnyire választ sem kaptam (pedig elvileg szimpatikus voltam neki, ha már jobbra húzott). Akitől igen, azok unottan, tőmondatokban, egy szavakban válaszoltak. Én imádok különböző témákat megvitatni, az összes beszélgető partneremnek igyekeztem olyan témákat feldobni, ami a leírásuk alapján elvileg érdekli őket. Erre is csak egy unott "igen", "oké" vagy "nem tudom" volt a válasz. Sokszor olvastam, hogy mennyire panaszkodtok, hogy a nők nem kérdeznek, én ezt is szégyentelenül megteszem bárkivel. A kérdésekre pedig kifejezetten elutasító válaszokat kaptam, kb "mi a fsz közöd hozzá" stílusban, pedig a felszínes témáknál maradtam, nem a magánéletükben vájkáltam. Szóval ez alapján a férfiak egyáltalán nem vevőek arra, ha egy nő kezdeményez, érdeklődik irántuk, válaszol az üzeneteikre és beszélgetni szeretne velük. Persze lehet, hogy csak rosszaknál próbálkoztam, de 90%-ban ez volt a tapasztalatom. És nem, nem csak béemvés "alfacsávók" voltak, hanem totál átlagosak.

2020. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!