Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki letilt mindenhonnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki letilt mindenhonnan az azt jelenti erős érzelmeket fűzött hozzám?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 21:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%
Nálam ez sosem jelentett ilyet, pedig én egy nagyon lelkis ,kötődős lány vagyok, aki nehezen engedi el a másikat. Ha valakit letiltok az már ténylegesen nem érdekel ,maximum pletyka szinten. 25N
2020. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
Az azt jelenti, hogy elbsztad és meg se próbáld helyrehozni
2020. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
44%

Én segítem a rászoruló szenvedélybetegeket.

Sajnos olyan "jól" sikerült az egyiknél, hogy még most se biztos, hogy nem lesz belőle rendőrségi ügy.

Ez nem panasz, én voltam a gondatlan,de tanultam belőle, hála az Úrnak!

2020. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem, az azt jelenti hog nem akar tőled semmit, nem akar hallani rólad
2020. ápr. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
5%
Nem azt jelenti, hogy nem akar semmit tudni rólad, ha "mindenhonnan" letilt. Vagyi magától külön megkeres minden helyet, ahol fenn vagytok, csak azért hogy letiltson, azt egyértelműen azért teszi, mert azt akarja, hogy mindenképp észrevedd őt. Aki azt mondja, hogy a nem érdekled, az rosszul mondja, az válaszol rosszul, amit állít az a valósággal ellentétes.
2020. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
74%
Akármit jelenthet. Nem látunk bele a fejébe, vagy a tidédbe sem...Minden okkal történik. De igen, az is elképzelhető,hogy annyira fáj neki, hogy pl. elhagytad,szakítottatok,visszautasítottad stb-stb. Se hallani, sem látni nem akar téged a jövőben, amolyan sértődésszerűen viselkedik. És tényleg a legjobb módja a felejtésnek, ha abszolút minden lehetőségét megszakítassz a kapcsolattartásnak, mert semmi információt nem akarsz róla hallani a jövőben. a régi sebet nem akarod felsérteni, nem akarod, hogy a szíved újra fájjon miatta.
2020. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
8%
Van realitása, hogy csak "el akar felejteni", akkor, ha az illető zaklatja őt és a másik azért tiltja le őt, hogy ezt ne folytassa. Azonban abban az esetben, ami a kérdésben elhangzott, hogy valaki arra veszi a fáradtságot, hogy minden egyes platformon megkeresi a felhasználót, ellenőrzi azokat a helyeket, ahová mindketten regisztráltak, csak azért, hogy mindenhol le tudja őt tiltani, abból nyilvánvalóan következik, hogy abból az okból teszi, hogy a másik mindenféleképpen észrevegye őt. Mivel a kérdésben szerepel, hogy "mindenhonnan", ezért valószínű, hogy ez a verzió áll fenn. Tehát megállapíthatjuk, hogy ez a valószínű, és sokkal valószínűtlenebb az, hogy "nem érdekli őt". Szinte biztosra lehet állítani, hogy a kérdésre az a válasz, hogy nagyon érdekli őt az, akit letiltott. Aki ezt nem akarja figyelembe venni, az letér a realitások talajáról, és tényszerűen nem a válasz érdekli. Tehát ilyen esetben biztos hogy a "tiltó"-nak fontos a másik személy, teljesen hétköznapi eset, tipikus az "ex letiltása", hogy majd lássa hogy ő már le van tiltva. Természetesen elképzelhető, hogy csak nem akarja látni a másikat, de ha fogja magát és felkeresi az összes addigi online felületet előzmények nélkül, akkor biztos hogy nem azért. Ez ugyebár sima logika.
2020. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Rám akkor sem igaz a logikád, ha még vagy 20-szor leírod ilyen regényszerűen. Egyszerűen nem érdekel a másik. Na elmondom akkor az én logikámat. Ha érdekel az ex, már csak azért se tiltom le, hanem inkább meghagyom ismerősnek mindenhol, és kiposztolok 1-2 fotót amin jól nézek ki, hogy észre vegye. Persze ilyet utoljára 15 évesen csináltam 😂 (OMG mennyire buta kislány voltam)

De ha napjainkban letiltok valakit mindenhonnan, az azért van, mert nem akarom őt látni sehol sem még véletlenül sem. Sorry ez van.

2020. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan ismerősöm, akinek nagyon nem érdekeltek a posztjai. Levettem a követést hisz egy kattintás volt és megvagyunk. A letiltásban az a különbség, hogy egyszerre kitörlöd az ismerőseid listájából, blokkolod az üzeneteit is, "jelzed" neki hogy kidobtad. Ezt ugye érdemes meglépni, ha kéretlenül írkál és zaklat, amúgy nem teljesen indokolt :)
2020. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

18assal nagyon egyetértek! Ha valakinek fel akarom kelteni a figyelmét, akkor nem fogom letiltani, sőt, több képet osztok meg, mint korábban, hogy biztosan lássa.

Ha valakit körültekintően minden oldalon letiltok, az azért van, mert még véletlenül sem akarom látni a posztjait, üzenetet kapni tőle. És igen, a zéró interakció érdekében képes vagyok rengeteg energiát belefektetni, hogy mindenütt megkeressem és letiltsam.

Amúgy a legtöbb oldalon az ember nem értesül arról, ha letiltják, szóval az illető csak akkor látja, ha kimondottan a tiltó felet akarja megkeresni. Nem kapsz értesítést, "Jóska letiltott!" :D

2020. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!